Červen 2010

omluva

24. června 2010 v 9:55 | Anias |  My blog and me
Ahoj,
já vím, že jsem slíbila kapitolku,ale nějak to nestíhám. Jsem docela dost pracovně vytížená tak snad si najdu chvilku,abych něco napsala,ale prozatim jen nějaký menší článeček bude..
Anias

přípravy jsou v plném proudu

8. června 2010 v 22:01 | Anias |  My blog and me
anias
zdravím,
učitě koukáte s otevřenou pusou. Ano jsem to opravdu já! a samozřejmě jak napovídá uvodní článek budeme se bavit, co se bude chystat do budoucna nabo spíš na léto.
Samozřejmě vás čeká nějaká ta kapitolka z mé tvorby a abyste věděli tak jí připravuju k ironii vlastně už jí mmám tak nějak rozepsanou. takže určě se přes léto máte na co těšit. Jinak samozřejmě mám už za sebou všechen ten maturitní  schon a jistě se ptáte jestli to Anias zvládla. Ano, zvládna a ještě lépe než očekávala a sama jsem ráda, že už je to všechno za mnou.
A co dále na vás chystám určitě nějakou novou rubriku a další tajnosti,alee to si nechám jen pro sebe. Také doufám, že blog alespoň trochu pojede,abych s tim emusela skončit samozřejmě neslibiju každý týden kapitolku to by ani nešlo při mém pracovním nasazení,ale  něco sem přeci jen přidám..
tak dost povídání a zpátky do práce.. a brzy se těšte na kapitolku;-)
Anias