Říjen 2009

Praxe;-)

26. října 2009 v 21:44 | Anias |  My blog and me
Ahoooj,
tak vám musím zdělit, jak jsem si užila čtyřiny krátké dny na parxi a kde jinde než v Kašperských horách a samozřejmě s kým jiným než s vaší oblíbenou Ewilan. Byly to opravdu pohodové dny, jelikož jen v sobotu jsem si tak trochu mákla,jelikož tady byla svatba. Ale vyvedla se tak jak měla a nevěsta s ženichem byli nad míru spokojený což bylo důležitý. Udělal jsem tabuli, která bych řekla, že se povedla na tolik, že i já sama detailska jsem byla spokojená a co mě potěšila, že nevěstta byla naprosto nadšená.
jiank jsem si to tam nad mírě užila,ale přeci jen jsem se těšila domu..
Možná budou i nějaké fotečky ale to ještě nevím.
Co se týká kapitol, tak opravdu nemám moc času,ale doufám, že ybch mohla něco napsat.. Asi nejspíš Ironii nebo kroky ještě nevím nemám to nějak rozpolažené,ale nejspíš bude kapitola ke Zrození,kterou mám napsanou už delší dobu. Takže se těšte na nějakou kapitolku a na článek o nových spřátelkách...
tak pa Anias

Úžasný víkend

4. října 2009 v 20:22 | Anias |  My blog and me
Ahoooj,
Anias prožila nádherný víkend, jelikož byla na úžasný svatbě. Jistě se ptáte kdo se vdával.. Vdával se mi sestřenice a můžu říc, že to byla nádherná svatba a všechno klaplo na jedničku s hvězdičkou.
Nevěsta samozřejmě jak jinak bla naprosto dokonalá. Šatičky měla opravdu nádherný a ženich to byla elgenace sama.
Prostě opravdu bych řekla dokonalá svatba. Na kterou jistě dlouho nezapomeneme nikdo kdo jsme tam byl.
až budu mít nějaký fotečky tak vám nevěstu s ženichem tady ráda ukážu,abyste věděli jak byli oba pěkní...
jinak je dole kapitolka
Anias

10.kapitola

1. října 2009 v 10:50 | Anias |  Kroky temnotou
Zdravím,
už nějaký čas jsem nemocná tak jse na psala kapitolku ke Krokům. Kapitolka neni nic moc ale doufám, že se bude líbit a že zanecháte alespoň malinký komentář, který opravdu potěší.
Jinak předešlá kapitola je dole nebo ji najdete v rozcestníkách, kde jsou samozřejmě všechny kapitoly ohledně KKorků.. připomínám, že se kroky blíží ke konci, takže čekejte vústění děje!!!
Doufám, že co nejdřív dopíšu Ironii, aby se mohla přidat i další část od Klárky,ale připomínám, že mám strašně málo času a nevím kdy se mi to podaří napsat. Monetalně budu muset dohánět školu!!!
Děkuji za komenty!!!
Anias