Červen 2009

4.kapitola 2/2 Velký třesk

28. června 2009 v 16:38 | Klarka |  Ironie osudu
ahoooj,
Tak jsme tu konečně se slíbenou druhou částí kapitolkou a musím říc, že to Klárka napsala fakt skvěle a já k tomu nemám moc slov, tkaže to tady nebudu moc prodlužovat.. Jen se budu snažit dopsat svojí část co nejdříve;-)

Prosíme všechny o komenty...

Anias

voda aneb co se dělo před konecem roku

26. června 2009 v 22:32 | Anias |  My blog and me
zdravííím,
táákže kde začít.. mno asi tam, že jsme vůbec na žádnej vodě nebyli,ale to bylo celkem jedno, jelikož jsme si jeden den užili v Sušici na ubytovně kde jsme všichni pořádně zakalili a voda nás čeká snad(jestli se počasí umoudří:-D) v září nebo v říjnu,ale hlavně aby bylo malinko teplíčko a ne takováhle strašlivá zima!! Jinak jsme to samozřejmě rozpustili už v úterý,jelikož naše milá Otava opravdu sjízdná nebyla a nidko jsme si ani netroufal.. jenom pár bláznu..
Více pod perexem...

juk

18. června 2009 v 22:21 | Anias |  My blog and me
Ahoooj,
tak jak to tak vypadá tak jsem skoro ukončila svůj třetí ročník:_D mno teda ještě :-d to bude až přístí týden a moc se na to těším.. Zbývá mi zvládnou ještě autoškolaa tu věru věřím že zvládnu, i když zo toho mám pěkný nervy..Mno co půjdu kdyžtak na podruhý a svět se nezboří ne?
Ale kvůli tomu tady nejsem mam pro vás oznamko:-D
určitě jstesi všimli, že mám novej vzhledík.. mno je tady už skoro týden,ale nějak nezvládám sem přidávám oznamka...ale to je fuk.. jsem tu pro, že by se tu mohla objevit další část k Ironie osuudu .. respektivě druhá část, která je slíbená už nějakou dobu...
Psátr i však nebude Ewil,ale moje dobrá kamrádka a úžasná spisovatlka Klárka..a slíbila mi, že by m i jí mohla poslat do konece týdne.. takže vám nic neslibuju,ale mohlo by se tady něcvo objevit..
Jinak v Pondělí ty závěrečky na autoškolu a pak jupí s mou milovanou třídou na vodu,kde strávíme celý tři dny;-)
Tak fajn ztím se mějte a smějte;-)
Anias

Strážci času

10. června 2009 v 13:07 | Anias |  Všechno se točí:-D
Ahooj,
Strážci času jedan z mých hodně oblíbených knížek a můžu j doporučit všem kdo máte opravdu rádi fantasy a umíte se do příběhu vžít, jelikož tenhel příběh vás zaručeně natchne..
autorkou je Marianne Cureloyová. Celkem jsou knížky tři já jsme se dostala teprv k jedničca,ale můžu říc že je to něco skvělýho.. Svět propojený s minulostí...
Už se konečně těším až si přečtu ostatnáí dva díly, který mi leží na poličce..
Více se dočte dole;-)

hlásíms e z nečinosti

5. června 2009 v 11:49 | Anias |  My blog and me
Ahoooj,
opět se hlásím s nějakým tím oznamkem. A co vám chci oznámit? Nevím jak to bude teď s přidáváním kapitolek, jelikož na to opravdu tenhle měsíc nebudu mít čas. Škola, autoškola a pár problémů se k tomu přidalo...
A to je teď na mě abych všechno vyřešila. Nejspíš by s tu měla objevit druhá část od Ewil,ale opravdu nevím jestli bude a když ne budu se muset do psaní Chrise pustit já ,ale to bude naprostá katastrofa!!
Jinak byhc byla ráda kdybyste si odhlasovali, co byste chtěli za kapitolku,ale upozornuju jestli si odhlasujete Kroky, tak kapitola může naprostá katastrofa...
taky poslední dobou nemám na nic nápady tímse mi to bude hůř všechno psát a nejspíš mi to bude trvat hodně dlouho!
Ale měl by se tu objevit článek jak by měla vypad Andie z Ironie osudu a další postavy z povídky!!
tak se zatím mějte
Anias