Únor 2009

3.kapitola- Přitel či nepřítel?!

10. února 2009 v 20:19 | Anias |  Ironie osudu
Ahoooooj,
jsem tady s malinkým překvápkem. Mám prázdniny tak jsem se pustila do psaní, i když mi to moc nešlo Ironie je na světě. ajk jsem řekla chci jí dopsat, i když je na ní spoustu práce a nevím jestli se mi vůbec tenhle příběh vějde do jednoho pokračování,ale doufám že ano.
Co k tomu říc. ani sama nevím prostě si na to udělejte obrázek podle sebe. Jinak Ewil donutím,aby svojí část napsal co nejdřív;-)

Jinak jste si všimli že mám novej vzhledí, tak z aten vdečím opět Léňulce. taže moc děkuju;-)

prosím Všechny o komenty!!!!
Anias

spřátelko +nějaké to oznamko

7. února 2009 v 13:11 | Anias |  My blog and me
Ahoooj,
jsem tu s přátelkem a s jakým jiným než s úžasnou spisovatelkou! Jistě ji všichni znáte a kdo ne tak jí poznáte. Ano je to naše bláznivá Verča.
Konečně sii založila nový blog a na tomhle skvělém blogu se vyjímájí prolog a kapitolka k Poznání. Je to naprosto skvělá povídka a vřele jí doporučuju všem si jí přečíst;-)
blogas najde tady tak se tam všichni jukněte..
JInak se omouvám Verunce za to že to přidávám až teď...
a co má teď pro vás. Mno takové malé info týkající se mojí tvorby.
Jistě jste si všimli že poslední kapitollka ke Krokům není vůbec povedená a po pravdě mi ani nějak nešla napsat. takže jsem se rozhodla že Kroky těd na nějakou dobu pozastavím než na ně dostanu nový nápad! ale nemusíte se obávat o kapitolky nepřijdete. nejdříve chci dopsat Ironii osudu, i když vím, že mi jí moc nekomentujete,ale stejně jí dopíšu a pak bych chtěla začít svojí vlastní tvorbu. Možná se to tady nebude líbit spousta lidem,ale opravdu už nemám nápady na Kroky nebo něco takového. Sama bych řekla,že tahle éra, je už to dávno za mnou
Anias