7.kapitola

24. ledna 2009 v 14:42 | Anias |  Kroky temnotou
Ahooj,

děje se něco neuvěřitelného. ani já sama tomu nechci věřit,ale je to tak. Přidávám další kapitolku, která mi dala pěkně zabrat a docela sjem se v ní ztratila, tak jsem na to sama zvědavá jak to pak rozmotám,ale to se nechte přžekvapit..

Jinak děkuji za komentáře k minulý kapitolce a doufám,že tato kapitolak bude mít ohlas stejný;-) věnovat ji dneska nikomu nebudu!! Možná jen těm kteří to čtou...

Anias


Bylo časně ráno a Lien si přivstala, aby se mohla jít podívat k jezeru na východ slunce. Dělal to už několik dní a bylo jí u toho moc dobře, jelikož nemusela nad něčím přemýšlet a mohla jen tak nečině sedět a relaxovat. Sešla dolů k jezeru, posadila se a začala rozjímat, než uviděla Harryho, jak tam sedí sklíčený kousek od ní. Vstala tedy a šla za ním.

" Ahoj Harry,"oslovila ho. Harry sebou cukl a po sléze se na ní zahleděl.

" Ahoj Lien,"řekl po chvilce.

" Co tady děláš tak sám?"vyptávala se ho Lien zvědavě a přitom si k němu přisedla.

" S kým tu mám asi taky být,"řekl jí a přitom na ní neuvěřitelně koukal. " Nikdo semnou od toho včerejšku nemluví!"

" Ale ono to nebude tak horký jak to vypadá,"usmála se na něj. " Věř mi," podporoval ho alespoň malinko.

" Ale bude Lien! A toho se právě bojím. Přátelé se na mě vykašlali, škola mě nenávidí a Cho se na mě ani nepodívá. Fandí tomu napudrovanému chlapečkovi Cedrikovi. Ale proč já vždyť jsem tam ani svoje jméno nevhodil a najednou jsem mezi nimi!"vyléval si své srdce Harry.

" Harry tak dost," řekla Lien přísně. " Kamarádi se vrátí a Cho je prostě taková, že potřebuje toho oblíbenějšího. Víš ona už je taková a taky ¨si o něm určitě myslí, že je největší krasavec pod sluncem. Vůbec si tohle neber do paty. A ještě něco,"vstala a pokračovala dál: " Ty to určitě zvládneš, jako nikdo jiný před tebou!"

Jen to dořekla a chystala se odejít pryč.

" Lien?"

" Ano Harry, co se děje?"podíval se na něj užasle.

" Dík za podporu," řekl smutně.

" Nemáš zač," řekla a přitom na něj mrkla. poté se vydala zpátky nahoru. Šla velice pomalu nikam nechvátala. Totiž nevěděla, jaké jí potká za chvilku překvapení. Její nejmilejší překvapení, jaké ji mohlo po ránu potkat. Šla a koukala se pod nohy,aby nezakopla, ale poté se pohlédla nahoru. Tam už na ní čekal Seth, ale ona se zastavila a koukala na něj jak na přízrak. Seth, když viděl její překvapený výraz tak se hned vydal za ní. Když k ní přišel tak se hned ujal slova: " Dobré ráno princezno!"

Lien pořád stála omámená a nevěřila tomu, co právě slyšela a hlavně co vidí. Nechápala, jak Seth věděl, že je tam.

" Lien tak už se vzpamatuj. Jsem to já. Klidně si sáhni, jestli mi nevěříš!"

To však byla pro Lien výzva. Jen tak si šáhnout na Setha nemohla. Tak pomalu natahovala ruku k Sethovu obličeji. Jen jak se ho dotkla tak se já před očima objevil obraz, u které ze začátku nechápala co znamená. Když pochopila, co to je, byla naprosto překvapená.

Viděla umírat svojí matku a u její postele sedět Brumbála a na rukách má malé uplakané děťátko. Ale na to se jí hned vynořil jiný obraz a Lien pocítila hroznou bolest, jako kdyby jí někdo mučil. Jenže ona si vůbec neuvědomovala, že křičí nahlas. To samozřejmě přilákalo pozornost Harryho. Rychle přiběhl na místo, kde ležela Lien před Sethem na zemi.

" Cos jí to kruci udělal?"vykřikl na něj zlostně Harry a už vytahoval hůlku.

" Já vůbec nic. Najednou se zhroutila ve strašlivých bolestech k zemi!"řekl zaražený Seth.

" Jdi od ní okamžitě dál nebo se neznám!" křičel dál Harry a vůbec si nevšímal Lien. Ta už nejen křičela, ale dokonce brečela a také se svíjela v bolestech. Ve chvilkách vykřikovala něčí jméno, ale tomu nebylo vůbec rozumět. Bylo to jako kdyby to ani nebyla ona!. Po dalším kole naříkání to najednou ustalo, ale Lien se neprobouzela. Harry se Sethem na ní jen koukali a nevěděli, co mají dělat. Sethovi to nakonec nedalo. Zvedl Lien, i když Harry proti tomu protestoval a vyhrožoval Sethovi vším možným. Seth jí nesl a ošetřovnu a Harry ho doprovázel a ostražitě ho sledoval, jestli Lien ještě něco neprovedl. Do toho se s ním Harry ještě dohadoval o tom co jí vlastně udělal.

Jakmile jí oba donesli na ošetřovnu, tak se jí ujala Madam Pomfritová.

" Panenko skákavá, co se jí jen stalo?"strachovala se ihned Madam.

" To bohužel ani jeden nevíme, ale byli jsme poctěni kdybyste nám to řekla!"odvětil jí Seth.

" Jistě , jistě,ale nejdřív vy pane Potter skočte pro profesora Brumbála!"vydala rozkaz Harrym. Ten se hned otočil a rychle běžel pro pana ředitele. Cestou však potkal Freda a George, kterým musel říc, že se něco stalo z Lien, ale dál to nerozváděl, jelikož běžel pro Brumbála.

Fred jakmile to slyšel, tak se hned rozběhl na ošetřovnu, kde ho čekalo nemilé překvapení. Samozřejmě že Seth ještě neodešel. Čekal totiž až se Lien probudí a řekne mu co se stalo a nejen proto. Jednoduše měl o ní strach a zrovna v téhle chvíli ji nehodlal opustit.

" Co tady děláš?"křikl na něj přes celou místnost Fred.

" A co tu děláš ty?"ohradil se Seth.

" Já se jdu podívat za Lien a hlavně zjistit co se jí stalo,"okřikl ho Fred naštvaně.

" Tak hezky rychle vypadni tady totiž nemáš co dělat!" vrátil mu Seth útok.

" To bych ti mohl říc taky, ale to bych kles na tvojí úroveň to zrovna nechci! chudák jako ty bejt opravdu nemusím!"přitvrdil Fred.

" Můžete toho nechat," hlesla Lien.

" Lien ty jsi vzhůru,"otočil se překvapený Seth.

" Jo už chvilinku,"odvětila mu vyčerpaně. Seth si k ní okamžitě přisedl a nedbal na Fredovi výhružky. Ale samozřejmě, že Fred se nedal zahanbit. Přiřítil se k Lienině posteli a sednul si naproti Sethovi. Oba jí drželi za ruku a jen na ni koukali, jako na umírající, která leží na smrtelné posteli.

" Co na mě tak civíte, jako kdybych byla bůh ví jak nemocná. mě už je dobře!"řekla jim pustila jim ruce a posadila se a rozhlídla se kolem sebe,aby zjistila kde vůbec je. Rozhlédla se a poznala ošetřovnu a pak jí došlo co se vlastně stalo!!! Jenže nevěděla co to může pro ni znamenat a hlavně co způsobilo její vidinu!!!

ale to už k nim kráčel ustaraný Brumbál s madam, která mu vyprávěla v jakém stavu Seth přines Lien.

" Lien holčičko jsi v pořádku," optal se jí ustaraně.

" No já jo,ale vy všichni vypadáte divně!"řekla.

" Ty se divíš?"rozčílil se Seth. " Svírala jsi se v křečích, křičela a pak jsi omdlela."

" Můžeš na ní přestat křičet?"vyjel na něj Fred. Brumbál už chtěl něco namítnou, ale Lien ho předběhla: " Aha!"

Všichni se na ní podívali a nechápali, že si nic nepamatuje.

" Ale o tomhle já vím,"řekla s klidem a oni na ní pořád civěli. " Ale to je jedno, když byste mě teď všichni omluvili ráda bych si šla odpočinout k sobě," řekla a vstala z postele a nechala je tam všechny v omámení stát. Šla pomalu do svého pokoje a přemítala, co mohlo způsobit tenhle záblesk z minulosti. Z té dlouhé minulosti! Vždyť to si ani nemohla tohle pamatovat. Co se to s ní kruci děje? Byla zmatená. nevěděla co si o sobě má myslet. Je snad nebezpečná sama pro sebe?


Poté si však vzpomněla na její rozhovor s otcem, který vedli o její matce. A tak jí to potom došlo. Projevili se jí schopnosti, které zdědila po matce! Ale nechápala co měl znamenat ten pohled do minulosti a hlavně co to mohlo vyvolat.

Začala pomalu vzpomínat na dnešní ráno. Mluvila s Harrym a pak potkala Seth… Nic jí nedávalo smysl, co by mohlo vyvolat minulost. Vždyť se Setha jenom dotkla. "To prostě ono být nemůže," byla strašlivě zmatená.

Chodila ode zdi ke zdi ve svém pokoji,ale na nic nemohla přijít a v tomhle jí nejspíš nikdo neporadí!

" nad čím tady přemýšlíš," řekl nikdo ode dveří. Lien se ohlédla a spatřila opřeného Freda o futra dveří.

" Ale nad ničím,"odsekla mu malinko.

" Nemusíš být hned tak nevrlá!"

" Promiň,"omluvila se mu a sklopila oči. To dělal vždy jen když se cítila opravdu provinile.

" Lien řekneš mi, co se tam stalo? Také co tam dělal ten prevít Seth v tvojí blízkosti?"zeptal se jí na to co mu vrtalo hlavou.

Lien se posadila na svou velkou postel, složila si ruce do klína sklopila hlavu: "Opravdu to chceš vědět?" Fred lehounce přikývl a Lien se pustila do vyprávění: "Normálně jsem se šla projít k jezeru a tam jsem uviděla skleslého Harryho. Tak jsem za ním šla a začali jsme si povídat o tom co ho trápí, pak když jsme si o tom všem promluvili, tak jsem se s ním rozloučila a šla jsem zpět do hradu. Na své cestě jsem pak potkala Setha pozdravila jsem ho…"odmlčela se na chvilinku.

" Lien, co se stalo potom,"naléhal Fred a bylo na něm vidět, že malinko znervózněl, jak se bál její odpovědi.

" Nic se nestalo pozdravila jsem ho a pak se to stalo!" to že ho chytal za ruku mu radši zatajila. Věděla jaký by zas Fred dělal scény a to v tuhle chvilku nebylo vhodné!

Fred si oddychl čekal mnohem něco horšího,ale stejně mu to moc nebylo, že tam byl Seth a ne on.


Objal Lien kolem ramen a ona si položila hlavu na jeho rameno. Byla unavená,ale i z e nějakého důvodu šťastná. Cítila se s Fredem bezpečně. Opět měla ten pocit, jaký měla i v létě když u nic trávila prázdniny. Nebyla si jistá jestli ho miluje ani jestli by to mohlo dál pokračovat,ale jedno věděla až moc dobře…Seth mezitím seděl ve svém pokoji v Zmijozelské věži a přemýšlel nad tím co se Lien stalo. dneska o ní měl opravdu strach. Vůbec nechápal co se tam stalo. Připadal si pořád tak bezmocný a ještě k tomu u ní nemohl být ani teď. Místo toho u ní seděl jeho úhlavní nepřítel. Neměl Freda nikdy v lásce a od té doby, co se začal motat kolem Lien tak už vůbec. V hlouby duše věděl,že ho Lien miluje,ale něco jí vázalo i k Fredovi a to nebylo moc dobře. Seth si nebyl ničím jistým. Vůbec ničím a ještě k tomu se začali objevovat znamení zla čím dál více. Seth tušil, že smrtijedi něco chystají,ale stále nemohl přijít na co?! Draco mu pořád něco naznačoval, ale mluvil v hrozných hádankách!!! Seth si povzdech a lehl si do postele. Položil se na záda a ruce si dal za hlavu. V tu ránu usnul. Další den ho čekal plný překvapení,ale o kterých on neměl ani páru.

Druhý den ráno, když se probudil, oblékl se do svého oblíbeného oblečení a šel na snídani. Koho jiného dole nenašel než nerudného Draca. Seth si ho nevšímal a v klidu pokračoval do Velké síně. Šel pomalu a nevnímal svět kolem sebe. Kdyby ho začal vnímat třeba by mu lecos už došlo, jenže on chtěl vědět jen jednu věc a to bylo jak se daří Lien dnes ráno. Vstoupil do Velké síně,kde se všechno připravovalo na první úkol. všichni tam zběsile pobíhali a těšili se na souboj mezi draky a soutěžícími. Ale Seth z toho nebyl nijak zvlášť odvařený. Vždy ignoroval všechno davové šílenství, které bylo na denním pořádku od té doby kdy pohár zahájili. Rozhlížel se po místnosti a pak spatřil něco co ho zaskočilo. Lien a Freda k sobě přitiskli. Viděl jak Fred něco šeptá do ucha a Lien se tomu usmívá jako kdyby se jí nic nestalo a jako kdyby.. To si ani nechtěl připustit,že by to opravdu bylo takhle. Když je viděl přešla ho chuť na snídani a raději se odebral na stadion,ale nevšiml si,že Lien opustila Freda a vydala se potají za ním.

Šla za ním jako stín čekající na svojí příležitost.

"Sethe?"

Seth sebou trhl a pomalu se otáčel. Byl překvapený z toho,že tam vidí zrovna Lien, která si před chvilkou zamilovaně tokala s Fredem.

"Ale to je mi náhodička,"řekl ironicky. " Co mi chceš!"

"Vidět tě,"odvětila mu. Seth v tom poznal sebe! Udělala přesně to co dělal on.

" Jaká náhoda! Už ně nebaví tokat s Feedem tak jdeš zamnou jak melancholické!"

" Musíš bejt pořád takový. Já jsem jen opravdu s tebou chtěla mluvit a hlavně ti vysvětlit co se to stalo včera ráno!"řekla rozčíleně Lien.

" Tak spusť ne? Co ti brání? Nebo se bojíš,že by tě viděl tvůj miláček Ferdíček tady semnou,"smál se ironicky Seth.

"To je mi úplně teď jedno,"odvětila mu.

" Aha tak tobě je to jedno,"uslyšela za sebou Fredův hlas.

Pomalu se otočila,aby mu mohla vidět do tváře: " Jo je! Tobě jsem taky vysvětlila co se včera stalo a dnes na to má právo Seth a ty mi v tom nebudeš bránit!"

" To si myslíš jen ty Lien. Je čas aby ses mezi náma rozhodla. Buď já nebo on!"

" Přestaň!"křikla na něj Lien a celá se třásla. Vypadala dost rozzuřeně a Seth se bál,že se stane něco co by mohlo moc ovlivnit všechno kolem nich.

" Tohle nemá smysl Frede. Vždyť jsi sám ráno viděl pro koho se rozhodla!" Lien se na něj překvapeně otočila a v jejích očích byla vidět bolest nad slovy,která právě vypustil Seth z pusy. Do očí se jí začali valit slzy,které nešly zastavit. Valily se jí po tvářích jako hrášky. Seth viděl jak jí to bolí.Přistoupil k ní utřel jí slzy ze tváří a vzal její obličej do svých rukou.

Podíval se jí do očí a řekl: " Lien ty víš,že tě miluju,ale rozhodnutí je jen na tobě!" Něžně jí políbil otočil se na patě a byl pryč. Lien se na za ním jen smutně dívala a dál brečela. Fred stál za ní a všechno pozoroval. Nevěděl co má dělat. Vždyť on to všechno vyprovokoval! přistoupil ze zadu k Lien a položil jí ruku na rameno,ale ona se mu vytrhla. Nechtěla na s ním vůbec mluvit, vidět ho a v neposlední řadě aby jí utěšoval. Fred pochopil,že tam nemá co dělat a odešel pryč. Lien tam jen stála a nevnímal svět. Byla ponořená do sebe. Po chvilce to nevydržela a omdlela. Skácela se dolů na podlahu.. Co s ní bude jen dál…. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Nessa Nessa | Web | 24. ledna 2009 v 19:58 | Reagovat

Jé, konečně další kapitola =) už jsem se jí nemohla dočkat..no a byla supr ajko obvykle.. nevim co víc k tomu říct, snad akorát že jsem zvědavá jak to bude pokračovat =) fakt ještě jednou skvělá kapitola =)

jo a mám na blogu nějaké nové kapitoly, takže dávám vědět =)

2 dream436 dream436 | Web | 25. ledna 2009 v 9:51 | Reagovat

ahojky lidičky jak se máte?::máš to moc hezký..musim to eště pořádně prohlédnou...můžu otázku?? nějak ted nevim co z blokem můžeš mi pomoc? mám blog na dream436.blog.cz

3 Kejsinka♥ - SBééčko Kejsinka♥ - SBééčko | Web | 25. ledna 2009 v 13:06 | Reagovat

pěkná kapitolka.. krásný design :)

4 Teresie Teresie | E-mail | Web | 26. ledna 2009 v 14:25 | Reagovat

Aníííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty jsi mě tak strašně potěšila svým komentem u mě, že jsem prostě musela vynechat matiku a jít se po velice dlouhé době podívat na mé oblíbené kroky :o)) Tahle kapča je úpě skvělá!!!! A nemůžu se dočkat pokráčka....jsem strašně zvědavá pro koho se tedy rozhodne, i když asi vím,, že miluje Setha, přesto to někdy bývá tak, že jde na druhou stranu....a to je někdy chyba. Už se nemůžu dočkat další kapči a tak doufám, že si na ni najdu čas hned jak ji tu zmerčím :o))) Jinak jsi u mě psala, že začneš opět naléhat...a to bych nedělala xD vidíš jak to dopadlo tentokrát (horor-vždyt to nemá žádnej styl ta moje kapča xD)...tak přece nechceš, aby to bylo ještě horší xD ... Těším se na další kapču ;o))) Pááá ;-**

Tvoje Terinkáááááááááááááááááá

5 Teresie Teresie | E-mail | Web | 26. ledna 2009 v 14:28 | Reagovat

PS: Ten desing je náááádhernej :o)) Mocky se sem hodí :o)))

6 Verča Verča | Web | 26. ledna 2009 v 20:56 | Reagovat

Ó, páni!

Tak to je mazec. :) Prostě úplně suprovní kapitolka! Vážně Aniasku, toto mě úplně dostalo.

Ten začátek u jezera, jak Lien utěšuje Harryho, a při tom by útěchu potřebovala i ona sama. Ten začátek se mi moc líbil.  

No a to s tím Sethem... Co že to asi viděla tak hrozného, že z toho omndlela?

Na to jsem fakticky zvědavá.

Ale víš co semi líbilo úplně nejvíc? Seth. Sethův strah a starost o Lien. Bože, to bylo tak roztomilý! :*

Líbí se mi na něm, že se s nikým neštve, konec konců jako Voldemortův syn si to může dovolit, ale líbí se mi na něm i to, že není jako Draco, či někdo jinej ze Zmijozelu. On má totiž city, které se nebojí dát najevo. A to i přesto, že to jeho okolí v žádném případě neschvaluje a hodlá tomu zabránit. Seth je ale neposlouchá, a proto je mi tak sympatickej. Neříkám, že Fred není fain, ale Seth je pro Lien mnohem lepší. Alespoň já si to myslím.

Scénka na ošetřovně, jak oba kluci seděli u Lien, byla taky moc hezky popsaná.

A ty romantický chvíle v jejím pokoji apak i venku, kdy jí Seth políbil... Hm, vůbec se jí nedivím, že se pořád nemůže rozhodnout. Opravdu mě zajímá, kdo to nakonec bude. Já osobně fandím Sethovi, ale kdo ví, jak se Brumbálova dcera rozhodne.  

No Aniasku, já jsem totálně nadšená! Po týhle kapči mě ještě více těší fakt, že Kroky budou ještě dost dlouhý. Jsem moc zvědavá na to, jak to zamotáš a jak to celý dopadne. Tahle povča je prostě úžasná!  

A co se ankety týče... Hm, fakt nevím pro co hlasovat, jelikož nevím, co všechno tam ještě plánuješ, či neplánuješ. Každopádně oživený je to dost, alee pro ti ještě většímu oživení, či spíše pro ti tomu, aby se tam objevilo ještě více záhad, nic nemám. Záhady a tajemno, do toho jsem úplně zblázněna. :)

Co tedy říct na konec...? Možná by to lépe než jakákoliv slova, vystihl můj momentální výraz - mírně pozvednuté obočí a úsměv od ucha k uchu. :)

7 Ley a Ner Ley a Ner | Web | 27. ledna 2009 v 16:23 | Reagovat

Zveme Vás k účasti na pisatelské soutěži. Pokud je psaní Vaší zálibou, přihlašte se a pište, soutěžte. Rády Vás u nás uvidíme. Další podrobnosti na naší stránce (viz. WEB.) Těšíme se na Vaši účast. Ley a Ner.

8 Amálka Amálka | E-mail | Web | 27. ledna 2009 v 20:28 | Reagovat

Aniiis!:) Kapitolka-jupí...ani nevíš jak se těším na to až si celou povídku budu moc konečně přečíst...snad už o víkendu, nebo dřív.:) Momentálně se šprtám na zítřejší olypiádu z dějáku...a taky se psychicky připravuju na to, že zejtra vstávám v 5:00 (pro mě neobvyklá doba.:)

A pak...až si ty kapitolky přečtu-slibuju řádně okomentuju, napíšu pocity atd.:)

Tak se měj krásně.:) Papapa:-*:-*

Amálka

9 martnka martnka | Web | 28. ledna 2009 v 18:54 | Reagovat

ahoj, strašně moc se omlouvám, že píšu komentář až teď, i když o kapitole už vím dávno. Přečetla jsem si jí totiž celou až dneska. bylo mi fakt dost blbě, takže jsem na čtení neměla moc sil.

Aniasko, tato kapitola se ti vážně hrozně moc povedla! bylo to super! ale co mi to děláš? já nevím koho lituju! freda, setha nebo lien? já nevím, nevím, pro koho se rozhodnout, kdo si víc zaslouží mou lítost...a už vím! harry! je proti své vůli přihlášen do turnaje tří kouzelníků, a pak bude bojovat s voldemortem, toho bych měla litovat:D ne:D ale pokuid se vrátím k těm třem, tak bych měla jeden nápad- co kdyby se všichni tři přestěhovali někam, kde není zakázaná bigamie? to by šlo ne??:D a ten konec, ten konec, anias, ty budeš mrtvá!! takový konce! já tě něčím praštím!!! ááááááááááááááááááááááá

10 Seryn Seryn | 31. ledna 2009 v 13:40 | Reagovat

super kapitolka.... zajímalo bymě koho si lien vybere. jestli setha nebo freda. a nebo někoho úplně jiného:D jinak hrozně moc pěkná kapitolovka. líbí se mi čím dál tím víc:D

11 Illandris Illandris | Web | 7. února 2009 v 20:08 | Reagovat

Moc hezká kapitola a jsem fakt zvědavá, pro koho se Lien nakonec rozhodne. Já mám radši Freda, ten Seth mi není moc sympatický. Něco mi na něm nesedí:D

12 pimpinela pimpinela | Web | 19. března 2009 v 0:37 | Reagovat

páni tak tých poseldných pár viet ma skoro zabilo...,dúfam, že sa jej nič nestalo. Teším sa na pokračko.

13 alyx alyx | 23. dubna 2009 v 11:41 | Reagovat

páni to je úžasné už se těším na pokračování :)

14 Slythoryn Slythoryn | E-mail | 29. dubna 2009 v 21:02 | Reagovat

Páni! Az ted jsem nasla tuhle stránku a jen jsem potichu doufala, ze to zase nebude jen nejaká sladárna, a jen jsem si oddechla, ze tomu tak není... zatím :-) Jen bych te chtela pochválit za nápad a "obracení karet" beháním za nekým, to mám ráda.
Ale vadí mi sem tam nejaké pravopisné chyby nebo preklepy. Jednou jsem nasla stránku, kde mela autorka uzasný príbeh, ale ty preklepy, chyby... Ona jeste spojovala slova a to uz byl fakt maraton :-)
Jen jsem chtela upozornit jak to muze vypadat. Tech chyb jsem si vsimala hlavne na zacatku, potom jsem jich but videla méne nebo mne tak chytil príbeh, ze uz jsem je nevnimala. Más to opravdu hezky napsaný, ale chce to POKRÁCKO ;-)
Omlouvam se za hácky a carky, blbne mi klávesnice...

15 Ann Ann | 7. května 2009 v 21:14 | Reagovat

Krásná povídka,prosím přidej další kapitolu!!!

16 Greisy Greisy | 19. května 2009 v 16:48 | Reagovat

Dneska jsem narazila na tvůj blog a přečetla si tu povídku. Absolutně mě nadchla, jen mě mrzí, že nic nepřibývá :(

17 MiHaRu MiHaRu | Web | 23. května 2009 v 2:42 | Reagovat

krásné... a jsem zvědavá kdy přihodíš další kapču.. už se těším...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama