6 kapitolka 1/2

20. prosince 2008 v 19:36 | Anias |  Kroky temnotou
Aloha námořníci:-D

Plním jeden ze svých slibů, i když jsem chtěla kapitolku přidat sice až v neděli,ale kůli určitým nedočkavcům nemohu čekat tak dlouho a ani se mi nechce čekat tak dlouho.. Protože jak se znám stejně bych pak na to úplně zapoměla:-DMno to víte skleroza v pokročilém stádiu:-D
No tak dost a teď ke kapitolce. Abych řekla pravdu malinko se mi rozlezla tkaže já vůbec nevím na kolik vyjde částí....

Tak chtěla bych jí věnovat Verče, která mě neustále podporuje ve všem co já tady napísu a vždychky to okomentuje!!!!! Marthence, která je nezmar a podporuje mě tu!! také Ness, která je dokonalá a její komenty vždy potěší!!! Holky opravdu moc děkuju.

Ale moje poděkovaní patří nejdůležitější osobě v mém životě a to je samozřejmě Ewil. Já ti tímhle moc děkuju za to co pro mě děláš, protože bez tebe by tohle všechno ani neexistovalo a možná bych neexistovala ani já. Oparavdu moc děkuju... Mám tě moc ráda!!!!:-*

Anias

Tak prázdniny skončili a všechno se vrátilo do starých kolejí. Bradavický hrad se opět stal centrem všeho dění a to doslova. Letos totiž čekal Bradavice turnaj škol. Těšila se na to celá škola, i když všichni věděli, jak je t nebezpečné. Nikomu kdo byl plnoletý nemohlo být zakázáno vkročit na cestu. Ale jaká bude jejich cesta? Ze stínu se vynořují mýty a nebyly to dobré mýty. Co se bude dít? Ministerstvo však o možném znovuzrození Temného pána nechtělo slyšet. Ono vlastně nechtělo slyšet nikdy. To byla Popletala největší chyba, kterou kdy udělá.

Celý hrad byl v obležení a natěšení, kdo hodí své jméno do poháru. U toho samozřejmě nesměl chybět ani Fred s Georgem. Jenže oni dva ještě nebyli plnoletí, proto si tedy vymysleli lektvar, který jim umožní překonat Brumbálova opatření, proti takovým jako jsou oni dva.

" Freda tohle vám nevyjde,"ů řekla mu už asi po stopadesáté Lien.

Fred ji políbil a řekl: "Tak se na něco koukej!"

" Lien má pravdu,"odvětila mu Hermiona.

Oba kluci k ní přiběhli: " Proč by to nemělo vyjít?"

" Vidíš to?" ukázala Hermiona na ochranný kruh. " to vytvořil sám Brumbál,"Jenže dvojčata nějak nechápali. " Albus Brumbál e největším čarodějem všech dob. Toho ten váš lektvar jen tak neobelstí."

Fred se podíval na Lien, ta mu na to jen přikývla, že má Hermiona pravdu,ale kluci toho nedbali. Vypili lektvar a skočili do kruhu. Hodili tam svůj lístek a začali se smát, jak to zvládli,ale změnil pohár barvu a jejich lístky vylétli ven a Fred s Georgem s nimi. Nejen to proměnili se ve dva staříky.

Lien zakroutila hlavou a dodala: " Já vám to říkala."

Potom si vzala své věci a odešla pryč. Když vycházela ze dveří potkala se s Viktorem Krumem,ale ona si ho vůbec nevšímala a šla dál. Jenže to bylo to nejmenší koho dnes měla potkat,jako by jí byl souzený. Úspěšně se mu vyhýbala do teď najednou stál před ní a nechtěl ustoupit o krok jinam.

" Tak konečně si s tebou promluvím,"řekl jí rozzlobeně.

" To řekl jako kdo?"odsekla mu.

" To říkám já!" vzal ji pevně za ruku, aby se mu nemohla vykroutil a někam jí táhnul. Lien se začala bránit,ale v tomhle případě jí to bylo k ničemu. odvlek ji až dolu k jezeru a tam jí odhodil na zem. Samozřejmě,že Lien upadla a jen se na něj podívala. on tam stál a koukal se na ní zuřivým pohledem. Lien začal dostávat strach. On jí opravdu ublíží! byla o tom přesvědčena.Sklonil se k ní a Lien přivřela oč,jelikož čekala něco hrozného.

Seth se hodně nahlas zasmál: " Tak teď se mě budeš bát."

"Čemu se krucinál divíš. Odtáhneš mě sem, jako kdybych byla nějaký vězeň a podívej se jak se ke mně chováš!"odvětila mu Lien.

" Čemu se divíš ty! Myslíš si, že to pro mě bylo nějak v létě jednoduchý a teď ve škole,"Seth se na chvilku odmlčel. " Vidět tě s ním."

" Je to moje rozhodnutí, tak už se ho konečně nauč respektovat!"

" Lien ty to nechápeš! Já tě nehodlám nikomu nechat,"řekl jí víc než naštvaně.

" Co chceš jako dělat přivázat mě ke stromu a dokud ti neřeknu, nebudu s tebou Chody tak mě tam držet?"optala se posměšně.

" Něco takového mám v plánu!" Lien zmrzl smích v obličeji. Seth se opět zasmál. " Ach Lien kolik jsi toho zapomněla."

" Co jsem podle tebe zapomněla?"zeptala se překvapeně.

" Ty ho nemiluješ a to víme oba dva moc dobře,"řekl a Lien na něj překvapivě zírala.


" Nehraj si tady na to, jak moc ho miluješ. Já ti totiž vidím na očích jak to doopravdy je."

" Tak ty vidíš," pobavila se. " Tohle nemá cenu řekni mi co chceš a pak mě nech jít. Jinak to dobře nedopadne!"

" Co mi ty tak uděláš?" zasmál se.

" Já nic,ale oni nevypadají, že si s tebou chtějí povídat,"řekla a ukázala. K nim dolů totiž šli Fred a jeho kamarádi. Seth na ně pohlédl a uvědomil si pokud jim bude chtít ublížit tak zradí Lien ve všech ohledech. To nechtěl už takhle jí bude muset přesvědčit o jeho citech.

" Tak běž,ale tímhle to nekončí. Já se tě jen tak nevzdám!"řekl jí.

" už se stalo a ty s tím nic neuděláš,"odvětila mu a normálně ho obešla. Fred k ní přiběhl a rychle jí objal: " Nestalo se ti nic?"

" Ne, všechno je v pořádku."odvětila mu s klidem.

Seth na něj křikl: " Užívej si toho dokud můžeš!"
Fred to jednoduše ignoroval a šel s Lien nahoru do hradu. Lien se otočila a viděla, jaks e za nimi Seth dívá. Přišlo jí ho líto. Lítost, to však nebyla. Seth mluvil pravdu,ale ona si to nechtěla přiznat. Jako vždycky. Byla ta hodná holčička, co poslouchá tatínka. v hloubi srdce však cítila něco jiného. teď stála nad propastí. Vzdát se rodiny a strávit zbytek života se Sethem nebo poslechnout svůj vnitřní hlas, který říkal, že bezpečí je u Freda. Tohle to dilema řešila už přes měsíc,ale pořád z něho nenašla východisko.

Ale nebyla jediná kdo hledal nějaký východisko. Seth už ho hledal několik týdnů a nejen na tuhle otázku. Pořád nepřišel na to co smrtijedi chystají a to už byl takový kousek od svého cíle, ale vždy mu to někdo překazil. Nejvíce Malfoy. Tenhle ten hošánek věděl víc než si Seth myslel. Jakou cestou půjde, když se opravdu stane, co se chystá. Zvolí cestu zla nebo dobra? Měl spoustu otázek, na které neměl odpovědi. Přestal se zaobírat plánem smrtijedů a začal se soustředit na Lien.

" Co to jen provádí,"pomyslel si.Příští ráno začíná turnaj, na který všichni čekají. Nikdo však netuší, že jim to změní život.--------------------------------------------------------------------------------------------------------


Seth se probudil do krásného slunečního rána. Posadil se a promnul si své ospalé oči. Přemítal o včerejším dnu a zjistil, že to s Lien opět dobře nezačal. Musí teď najít příležitost, jak se jí omluvit. Ale to bude teď docela problém. Fred se od ní nehne ani na krok a ještě ji hlídají ostatní. Seth si nevěděl rady. Nikdo se mu nemohl divit. Věřil si, že to zvládne, ale jak dlouho to bude kruci trvat. Už neměl moc trpělivosti, když viděl jak všechno ztrácí.


Hlavně ztrácí to co miluje. Konec všeho se blíží, jenže Seth je nic netušící a s ním celý kouzelnický svět. Oblékl se a šel do Velké síně. usedl k zmijozelskému stolu a zadíval se na právě přicházející dívku. Nebyl to nikdo jiný než Lien. Usmívala se. To u ní už dlouho neviděl. Vlastně u ní neviděl nic. Přístup k ní měl uzavřený,ale jako možnou příležitost viděl dnešní večer, kdy bude Ohnivý pohár chrlit jména. Nasnídal se a šel na první hodinu, která byla naprosto nudná. Jasnovidectví mu nikdy nepřirostlo k srdci a vůbec celý dnešní den stál za nic.

Seth přišel po celém nepříjemném dnu do zmijozelské společenské místnosti a myslel, že si alespoň malinko odpočine. Jenže to si jen myslel. Tam už na něj čekal mazánek Draco.

"Čekám tu na tebe,"řekl klidně.

" Co mi chceš mazánku,"odvětil mu Seth nepříjemně

" Mám pro tebe vzkaz,"odsekl mu blonďatý chlapec.

" Jaký vzkaz?!"nechápal Seth,co tím chce Draco říc.

"To co je dáno se už brzy stane skutečností. Přeber si to, jak chceš."

"Díky ti a teď odprýskni! Nemám náladu se dívat na ten tvůj ksicht."

Draco s úšklebkem odešel pryč. Seth sebou mrsknul na pohovku a v tu ránu usnul.

Lien se procházela s Fredem na Bradavických pozemcích. Pořád si o něčem povídali,ale pak přišla tak chvilka kdy jen mlčeli a Fred se na ni díval. To Lien bylo strašně nepříjemný.

" Kruci přestaň se už na mě takhle koukat,"vyštěkla na něj.

"Jak?"podíval se na ní. " Takhle?"

" Jo přesně takhle,"odsekla mu.

"Lien co se s tebou děje?"zeptal se z nenadání.

"Semnou"zpanikařila.

" Jo s tebou,"odpověděl jí a na chvilku e odmlčel. "Nechceš mi říc proč jsi ode mne tak odtažitá?"

"Odtažitá?"nechápala.

" Ano, už ti vadí, když se na tebe dívám. Někdy mi i přijde, že ti vadí, když spolu mluvíme nebo to když jsme spolu! Jako by tě obtěžovalo,"řekl jí na rovinu a ona z jeho přímosti byla neuvěřitelně překvapená.

" Aha, takže opět za všechno můžu já,"řekla ironicky.

" T o jsem neřekl!"


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nessa Nessa | Web | 21. prosince 2008 v 15:34 | Reagovat

jé konečně kapitola !!!! Strašně moc díky za věnování =), jsem ráda, že ti moje komentáře k něčemu pomáhají.. no a co napsat ke kapitole? jsem celkem nažhavená na druhou část, takže to moc protahovat nebudu.. byla skvělá jako vždy, což se celkem očekává, protože pochybuju, že bys dokázala napsat nějakou slátaninu =) dost jsem zvědavá, jak se to vyvine s fredem, takže si jdu přečíst tu druhou půlkua  slibuju, že se pokusím k ní napsat nějaký delší komentář, ale nic neslibuju =)

2 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 29. prosince 2008 v 16:50 | Reagovat

XD Konečně jsem si našla čásek dočíst všechny moje resty.. :) Tahle povídka se mi líbí... ale máš tam strašně moc chyb.. :) Možná by bylo dobrý najít se beťoše, ale to je na tobě.. :)

3 pimpinela pimpinela | Web | 19. března 2009 v 0:13 | Reagovat

Mnoo som zvedavá čo bolo v tom odkaze čo Sethovi odovzdal Draco...

Žeby to začalo medzi Lien a Fredom škrípať?? mno to som fakt zvedavá na ďalšiu kapitolu, tak už aj utekám čitať :Dd

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama