1.kapitolka 2/2 Ztracené je znovu nalezené

2. listopadu 2008 v 13:59 | Anias |  Ironie osudu
Zbytekkk....

Z přemýšlení jí vytrhlo zaklepání na dveře.Dveře se po sléze otevřely a dovnitř vešel Edward. nebyla překvapena jeho příchodem, ale jeho výrazem ve tváři. nebyl to výraz, který by Andie znala. Tohle byl utrápený Edward.

"Edwarde, co se to jen děje?" zeptala se po vzpamatování.

" Musím ti něco říc a možná bude lepší, když se posadíš,"začal. Bylo vidět, že se mu do pokračování moc nechce. Andie začala dostávat strach , co jen na ní Edward chystá nebo spíš co chystá Cunellova rodina.

" Tak s tím už neotálej,"poručila mu se strachem v hlase.

" Dobrá tedy,"odvětil a opět se malinko odmlčel. " Andie my se budeme stěhovat!"


Ta na něj vykulila oči a nevěděla co má říc v tuhle chvilku.

Avšak Edward se jí to snažil vysvětlit: " to co se dneska stalo Belle byla poslední kapka všeho! I když jí miluji, tak už jí nechci vystavovat tomuhle riziku."

" Kam půjdete?"vydechla nakonec.

" V Denalie žije podobná upíří rodina,jako je ta naše,"odvětil jí s těžkým srdcem.

" co bude semnou?" zeptala se.

" To je na tobě. Můžeš jít s námi nebo tady zůstat,ale myslím si, že by Caleb chtěl,abys šla s námi."

" Nechám si to projít hlavou a jestli teď dovolíš ráda bych byla sama!"odsekla mu zklamaně.

"Ale tímhle se nic nemění Andie!"řekl Edward zaskočeně.

" Tak to se mýlíš! Mění se tím úplně všechno,"odvětila mu.

Edward poznal, že s ní nejspíš už dneska nebude řeč a odešel. Jak slyšela za ním zaklapnout dveře, rozplakala se. Musela ven! nemohla tam zůstat. všechno jí tam frustrovalo.

Doběhla lesa a začal křičet, přitom vyvíjet neuvěřitelně silnou energii. Potom co se v ní shromáždilo velké množství energie, takové energie, které její tělo už nezvládalo. Pustila se tedy energie do okolí. Jakmile narazila do stromů, tak začaly praskat. Byla to neuvěřitelná síla, ale Andie to výrazně pomohlo. Vyprchala z ní všechna zlost, zrada,, bolest z odchodu lidí, kteří jí měli rádi. Ani si přitom nevšimla, že zničila půlku lesa. Když si toho konečně všimla, tak si uvědomila, že to musí dát zas dohromady.


Tak tedy začala. Roztáhle ruce a nechala si zčernat oči. Stromy se pomalinku začali vracet do původního stavu, jako kdyby se tam nic nestalo. Les byl v pořádku a Andie za to byla ráda, ale pořád se tu objevovala otázka, co bude dělat. Ani na to nepomyslela. Měnit školu, přátele už po několikáté se jí nechtělo, ale zároveň tam nechtěla zůstat sama. Tohle byla pro ní prekérní situace, z které však musela najít nějaké východisko. Po chvilce přemýšlení přišla na rozhodnutí, které však mnohé změní. Rozhodla se tedy oznámit všem. Věřila, že Rosalie bude mít velkou radost!

Došla tedy zpátky do domu,ale nechtělo se jí vůbec vstoupit. Odhodlal se vkročila na místo, kde stráví další dny sama.

"Ewilan je tu někde Esme a Carlisle?"

" Ano jsou v kuchyni," odpověděla jí zmateně Ewilan.

Andie se na ní jen malinko usmála a odešla za Esme a Carlislem. Pomalu kráčela do kuchyně. Když vešla uviděla ty dva jak si o něčem povídají.

" Nerada Vás ruším, ale chtěla bych se vás na něco zeptat,"řekla nesměle.

" Tak se posaď,"pokynul jí Carlisle. " A v klidu nám řekni o co tedy jde."

" Edward m řekl o tom, že se budete stěhovat, jak jsem pochopila tak všichni,"odmlčela se na chvilku. " Já se s vámi stěhovat nebudu! Už se mi nechce pořád opouštět místa, na která jsem si zvykla. Chtěla bych vás tedy požádat o to jestli bych nemohla bydlet ve vašem domě?"

Oba na ní koukali vyjukaně a nevěděli co jí na to mají odpovědět.

Slovo si vzal tedy Carlisle: " Nemusím ti říkat, že jsi nás tím velice zaskočila."

Andie zavrtěla hlavou a
Carlisle pokračoval: " V hlouby duše jsem si přál, aby ses rozhodla jinak a šla s námi. Jenže jak je vidět už se ti nechce měnit tvůj život. Abys neřekla tak já to velice dobře chápu, takhle jsi ho už změnila tím, že jsi se přistěhovala do Forks, ale přeci jen se ti musím zeptat jestli je to dobrý nápad?"

" Ano je to dobrý nápad. Ne že bych vás neměla ráda,ale už nikam nechci a kdyby něco tak se vrátím zpátky ke Calebovi. To vám slibuji." řekla rozhodujícím tónem v hlase.

" Dobrá tedy!Jsi už rozhodnutá a my tvoje rozhodnutí bude respektovat. Je Samozřejmost, že v domě budeš moc bydlet, kde taky jinde!"odpověděl jí Carlisle.

" Moc ti děkuji nebo teda já vám děkuji oboum za to co jste pro mne udělali a stále ještě děláte!"

"Ale Andie ty nemáš za co děkovat!"zamračila se Esme.

"Kdy tedy odjíždíte?"

" Zítra po škole,"odpověděla jí s úsměvem ve tváři přicházející Rosalie.Noc uplynula jako voda a den také. nebylo možné, že všechno v jejich domě bylo sbalené. Nechtěla si to ani moc přiznávat, že tu teď bude sama, ale bylo to tak. Rozhlížela se po všech a loučila se s nimi,a el někdo jí tam chyběl. Samozřejmě Edward!

" Alice kde je Edward?"optala se jí.

" On to říká nejspíš touhle dobou Belle,"řekla Alice a snad po sté jí už objala.


Andie bylo docela smutno z toho co slyšela.Tohle bylo už tak definitivní.

"To už vás nikdy neuvidím,"pomyslela si sama pro sebe,ale něco jí říkalo, že to není jejich poslední setkání. Přemýšlela nad svým dalším osudem, co s ní vlastně bude. Co by! Bude chodit do školy a hledat si nové přátele a hlavně přijde na to kdo jsou ti kluci z pláže! To byl její prvořadý cíl.

Najednou se tam objevil Edward! Celý zničený z toho co jí řekl, když Andie pronikla do jeho hlavy všechno zjistila a bylo jí z toho až do pláče. Takhle jí ublížit.

" Tak já se s tebou taky musím rozloučit,"řekl jí smutně.

Andie mu podala je ruku a Edward na ni koukal docela vyjukaně. Nebyl na toto připravený. Na takovýhle odpor, ale pak záhy zjistil, že to není odpor, ale velký smutek. Chtěj ji obejmout, jenže si na to nějak netroufl. Rozloučili se tedy jen pohledem, ale nejednou k ní přiběhla Ewilan s Alicí.

" Máme pro tebe ještě dárek,"řekli obě na stejně. Andie vykulila oči a přemýšlela co ty dvě na ní zase vymysleli.

Zavedli jí do garáže a tam to stálo. Bylo to krásné sportovní auto. Andie byla unešená ještě jednou oboum poděkovala a objala je. Upírky se poté rozběhli k autu. Všichni jí naposled zamávali a byli pryč. Dočista pryč!


Andie vešla zpátky do opuštěného domu a přemýšlela co bude dělat. Jediné co jí napadlo, že se půjde dívat na televizi. Sice tam nic nedávají, ale přeci se nezavře v pokoji a nikdy nevyleze. Musí se naučit žít i bez nich,ale pro ní to byl zatím ten nejtěžší úkol, který bude muset zvládnout.

Koukala se už nějakou dobu, když zaslechla Bellin hlas. Byl tichý to znamenalo, že docela dost daleko.

" Edwarde, kde jen jsi?"křičel její hlas.

Bylo to strašně tiché a nejen to i sama Bella musela být tichá nebo spíš hodně vyčerpaná a možná i zraněná s její šikovností. Andie tedy rychle vyběhla ven a zaposlouchala se. Poté se vydala za hlasem, když přiběhla na místě skláněl se nad ní veliký vlk. Andie se bála, že Belle chce nějak ublížit, ale když nahlédla do jeho hlavy zjistila něco zarážejícího. JE TO ČLOVĚK! Ale hlavně to že už se s ním setkala. Vnukla mu tedy myšlenku, že mu neublíží a on řekl že to ví. Tohle byla další záhada. Pak uslyšely další hlasy a Andie usoudila, že je čas odejít. Věřila, že se on o ni dobře postará. Odešla tedy.

Avšak naskakovaly jí otázky a plno jich….


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lilian Lilian | 3. listopadu 2008 v 18:38 | Reagovat

ooooooooooooo! krásná kapitola! začínám si tuhle povídku zamilovávat. skvělá!

2 ginnouš ginnouš | Web | 5. listopadu 2008 v 18:06 | Reagovat

:0)

3 Ewil Ewil | Web | 5. listopadu 2008 v 21:06 | Reagovat

ááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!

úúúúúúúúúúúžasná kapitolka! koment ti píšu narychlo, zítra ho ještě dopíšu, ale jsem z týhle kapitoly unešená! a konečně se objevují na scéně vlkodlaci...hmmm:o)) skvěle tam popisuješ Andie pocity a hlavně vztah s Cullenovými. a ten dárek! já chci taky auto! a ještě ke všemu spor´táka! hlavně se mi moc libí, jaký je vztah mezi Andie a Edwardem...tuhle povídku mám moc ráda a co se týče lidí, kteří nekomentují! prosím, prosím!!! hoďte aspoň jeden krátký koment, vždyť vám to neublíží a všichni moc dobře víte, že komenty je posouzení díla, tak napište svůj názor!

a jinak zlatí - pokračuj dál a nevzdávej se

4 Verča Verča | Web | 9. listopadu 2008 v 12:19 | Reagovat

Ne!Ne!Ne!Ne!Ne!!! Nemůžeš... teď s tím skončit prostě nemůžeš! To byla úžasná kapitolka. Krásně jsi v ní popsala pocity jak Andye, tak i Edwarda, a celé rodinky Cullenových. Teda, musím říct, že jsem se na Ironii těšila právem a vůbec, ale vůbec mě nezklamala... právě naopak. Tahle kapča předčila má očekávání. Byla nádherná... Nejprve ta scénka na pláži. Silní kluci, s jakým si zvláštním vůdcem... Hmmm no, tak těm bych zrovna já neublížila ani náhodou. xD Avšak Andy se jaksi neovládla a oni mohli jen zírat... To se mi na téhle povídce líbí. Ty její záhadný schopnosti, jež musí přede všemi tajit, ačkoliv jí to dá pořádně zabrat. Andy děla její magie silnou, a neobyčejnou, což je prostě skvělý, protože když ji chce někdo ublížit ona mu vzápětí dá co proto x)... Pak Bellin příchod a prosba, ať Andy o něčem přesvědčí Edwarda... Když jsem četla, jak se upíři o něčem dohadují, tipovala jsem, že to bude odjezd(že bych taky uměla číst myšlenky xD)... No ale do poslední chvíle jsem doufala, že se nakonecpřece jen rozhodnou zůstat a neodjedou... Ale zase na druhou stranu jejich odjezd měl i nějakou výhodu. Andy teď bude muset zůstat sama v jejich domě, ve kterém ji jistě čeká spoustu zajímavých zážitků... Hlavně tedy když vezmu v úvahu ty kluky... Zjištění, že to jsou vlkodlaci mě skutečně potěšilo, a ještě víc navnadilo na další čtení... Takže tě prosím, pokračuj s tímto blogem. I když to bude třeba až za dlouho... To už nějak přežiju (snad x)), ale hlavně ho neruš.

5 Verča Verča | Web | 10. listopadu 2008 v 22:23 | Reagovat

Naprosto tě chápu... Lidi jsou někdy fakt dost líný... Jak vůbec mohou odolat takovýmu pokušení jaký je napsat tu komentář...? To nechápu... fakt ne. Vždyť tvoje povídky mají spád, mají zajímavej děj, jsou napínavý... jsou prostě krásný, a já se na ně vždy strášně moc těším... A už jen proto, že ty vždy splníš naše přání, a přidáš zde kapču, proto bychom my tady měli napsat komentík. Jednak jako takový rozbor, ať víš, co se nám líbí, a co ne, a jednak i jako odměnu za tyhle krásný kapitolky... A také samozřejmě proto, ať víš, kolik lidí to čte, ačkoliv to je dost zavádějící, protože, jak už jsem říkala, lidi jsou hold nesnesitelně líní... Tak mě neštvěte, sakra, a pište svý názory. Anias si to skutečně zaslouží, a jestli o tom pochybujete, tak pak jste od ní nic nemohli číst, protože kdyby jste četli, vaše pochybnosti by rázem zmizely.

6 Verča Verča | Web | 10. listopadu 2008 v 22:31 | Reagovat

Ty si zasloužíš prostě ty komenty... Když u některých nesmyslných článků jsou schopný lidi napsat i sto komentářů, ačkoliv je už samotnej článek o ničem, takže fakt nevím o čem mohou být ty příspěvky, tak proč nejsou schopný ocenit něčí výbornou práci, snahu, a nápady...? Jestli mi to někdo vysvětlí, budu ho považovat za nejgeniálnějšího člověka na světě... Já to fákt nechápu... Pokaždý, když přijdu na tento krásnej blog nevěřím svým očím (lháři jedný), a jen tupě zírám na počty komentů u článků, a říkám si... Copak těm lidem už vážně hrabe?... Neřeknu, kdyby jsi tady v sedmistránkovým článku popisovala nějakou nudnou blbost, která by nikoho nezajímala, byla by ohraná, a celkově prostě o ničem... Ale vždyť jak Kroky, tak i Ironie jsou skvělý povídky, s napínavým dějem. Jsou to povídky, pro který stojí za to napsat alespoň malý hodnocení, a který stojí za to číst, a čekat na ně třeba i delší dobu. Jsou to skutečně obdivuhodný výtvory.

7 Verča Verča | Web | 10. listopadu 2008 v 22:44 | Reagovat

No, mám takovej dotázek... jak dlouhej by měl bejt komentář, aby se počítal za dva xD?... Ne, dělám si srandu. Já tady (stejně jako u Nelien a Ewilan) nepíšu proto aby se naplnil limit, ale pro to, abych ti udělala radost, a abych zde vyjádřila svý názory, a vylila si zlost!!! Vrrr!!! Ehm, tak jo... už toho radši nechám, nebo se tu unudíš, a ten blogisek nakonec skutečně zrušíš. x) A to bych byla opravdu strášně nerada... Já se těším, až někdo vynalezne nějakej přístroj, pomocí kterýho se budou moct vyjadřovat pocity... Sice nevím, na jakém principu by fungoval, ale hlavní by bylo, že by tak autorovi ať už nějakého článku v internetovém deníku, anebo jen blogu, sprostředkoval pocity jeho čtenářů. Myslím, že by to bylo moc fain, a já bych snad konečně mohla zcela vyjádřit to, co si o některých nádherných povídkách skutečně myslím. Protože mnoho věcí se bohužel napsat nedá. Stejně jako mý pocity, když čtu tvoje dílka... Když jsem četla Kroky, z počátku mě moc nezaujaly, ale jakmile jsem se dostala na konec druhý kapče, byla jsem nadšená z toho, že jsem zase našla nějakej skvělej blog... Tato povídka se mi móc líbila, a netrpělivě jsem na ni vždy čekala... A když přišla Ironie... no ehm... neměla jsem slov. Byla jsem nadšená po druhé, a už při čtení prologu jsem si byla na sto procent jistá, že od toho mě nikdo nedostane. Věděla jsem, že to bude hezký, a po dočtení týhle kapči jsem se ve svém přesvědčení jen utvrdila... Píšeš opravdu hezky. Máš talent a když budeš ve psaní pokračovat dál, můžeš se v tom ještě víc zdokonalit a kdo ví... třeba bys někdy mohla napsat i knížku. Já osobně si myslím, že je to více než možný, a kníha od tebe je mým tajným přáním.. takže to hlavně nečti, protože kdyby se tajný přání prozradilo, nemuselo by se vyplnit. xD

8 Verča Verča | Web | 10. listopadu 2008 v 22:48 | Reagovat

Neva, že otravuju xD xD, viď že ne... No, já doufám, že ne, protože... však víš... Jsem na psaní komentářů závislá. Sice mi většinou nedávaj moc smysl, ale jsou pravdivý, a to je to hlavní... Už budu muset jít, takže se tady stavím, zase až zítra, ale neboj... určo přijdu. xD No a ještě mě napadlo... jestli si tady nehrajete na bobříka mlčení, tak mi pls odpověste na jednu otázku... Co říkáte dalšímu fanklubu? Jestli by ste chtěli, tak bychom ho mohli založit, protože autorka si to také jako ty ostatní nesmírně moc zaslouží... A pokud byste nechtěli, založím si ho sama. xD.. Takže už opravdu jdu, měj se hezky, a měj se mnou trpělivost pls. xD Pá.

9 Ewil Ewil | Web | 11. listopadu 2008 v 18:45 | Reagovat

Mám nápad!!! Verčo?

Založíme Anias-fans:D

10 Ewil - zakladatelka Anias-fans Ewil - zakladatelka Anias-fans | Web | 11. listopadu 2008 v 18:46 | Reagovat

aha, tak nápad už jsi řekla:D tak se přidáváááám!:D

11 Anias-autorka blogu Anias-autorka blogu | 11. listopadu 2008 v 21:53 | Reagovat

holky kruci neblbněte!!!!!!!!!!

12 Verča spoluzakladatelka Aniasčina (jak se to skloňuje?xD) fans. Verča spoluzakladatelka Aniasčina (jak se to skloňuje?xD) fans. | Web | 13. listopadu 2008 v 20:19 | Reagovat

Jó jó jó!!! Založíme fans!!! Takže, zatím jsme dvě zakladatelky, a tímto dáváme možnost i ostatním aby se přihlásily do fanklubu týhle skvělý spisovatelky... Jen do toho!!! Jo, Anias, u Ewil jsem četla, že jsi prý nemocná... tak ti přeju, ať se brzy uzdravíš... Nevím, jestli ti k tomu dopomůžou zrovna tyhle mý komentáře, ale pokud z toho neonemocníš ještě víc, tak věz, že nepřestanu xD... Já si nemůžu pomoct... fakt ne!!! Musím ti tady psát komenty... je to jako ta nejkrásnější droga, krom čtení tvých povídek, samozřejmě. Jsi skvělá skvělá skvělá!!! A já nechci o tenhle blogis přijít... to ne!!! Klidně ať je tady zemětřesení, tsunami, hurikán, ať se tady děje cokoliv, ale o tvůj blog přijít nechci... No, ale být hurikán, asi bych nemohla bejt u PC... takže radši ať není žádná pohroma, a já zde můžu chodit, vyhlížet new články a věrně otravovat. xD

13 Verča spoluzakladatelka Aniasčina (jak se to skloňuje?xD) fans. Verča spoluzakladatelka Aniasčina (jak se to skloňuje?xD) fans. | Web | 13. listopadu 2008 v 20:20 | Reagovat

Ale já chci blbnout!!! Co jinýho bych měla dělat, když nic jinýho než takhle úžasně blbnout neumím?

14 Verča spoluzakladatelka Aniasčina (jak se to skloňuje?xD) fans. Verča spoluzakladatelka Aniasčina (jak se to skloňuje?xD) fans. | Web | 13. listopadu 2008 v 20:36 | Reagovat

Co se děje...? No, vím, že už jsem... ech, pěkně dlouho nic nepřidala, ale... není kdy... Nechci nic zbytečně slibovat, protože bych to zase nemusela splnit, ale doufám, že si už brzy najdu na blog čas. Už kvůli tobě se o to pokusím.

15 Anias-autorka blogu Anias-autorka blogu | 13. listopadu 2008 v 20:38 | Reagovat

jedna něco navrhne a duhá se toho chytne!!!!Holky opravdu neblbněte..

Verčo aabych ti řekla pravdu nevím jaks e to skolnuje.. na to se zeptej spíš Ewil:-D

16 Ewil - zakladatelka Anias-fans Ewil - zakladatelka Anias-fans | Web | 14. listopadu 2008 v 15:41 | Reagovat

Muhehheeee! Ať žije Anias-fans!!!! Zlatí??? Jásej, oslavuj! Máš fanklub:D máš radost? přesně teď vidím, jak se tváříš:D:D:D hehee...

ehm a jméno...asi to bude Aniasenčin fans:o))

17 Verča spoluzakladatelka Aniasenčina fans Verča spoluzakladatelka Aniasenčina fans | Web | 14. listopadu 2008 v 20:03 | Reagovat

XD.. Jó, já už taky úpé vidím jak jsi nadšená, ale to byl přece účel, udělat ti radost... x) No, já opravdu ráda blbnu, a tak máš smůlu... jednou je založen tvůj fans klub a už se nás nikdy nezbavíš. xDxD... Smůla Aniasku, ale s tím se budeš muset smířit. xD Jj Ewil, Aniensenčin, to jméno je super... Héý, další fansklub... jak já to budu stíhat. xD Njn, časík si ale udělám, to si piš!

18 Anias-autorka blogu Anias-autorka blogu | 14. listopadu 2008 v 20:30 | Reagovat

holky víte co já na vás bdu za to ted vrčetr...vrrr

19 Verča Verča | Web | 15. listopadu 2008 v 19:52 | Reagovat

Tak ať si nezkazíš hlasivky tím vrčením, pokud to ovšem jen nepíšeš. xD Protože já s tím nepřestanu. Nenenenenenenene!!! Kdyby to byl blog někoho, kdo si to nezaslouží, tak neřeknu. Byla by to asi zbytečná ztráta času, ale jelikož jsou to stránky někoho, kdo píše fakt úžasně a já se navíc nemůžu dočkat další kapitolky k Ironii a ke Krokům, tak smůla. Nehodlám s tím přestat... Hele Aniasku, mám takovou prosbičku... Dala bys mi pls autogram? Nemám totiž vůbec žádnej a od tebe bych za něj byla fakt vděčná. x)

20 Verča Verča | Web | 15. listopadu 2008 v 19:54 | Reagovat

Anebo ještě lip... nechceš uspořádat nějakou autogramiádu? Třeba i společně s Ewilkou a Nelien? To by byla totiž ta nejlepší akce na který bych byla... Jsi prostě skvělá a máš talent... No, takže já už jdu. Měj se hezky a můžeš zase začít vrčet. xD    Pá.

21 Keira Keira | 26. listopadu 2008 v 18:32 | Reagovat

Moc hezké. Rozjelo se to. Neruš a pokračuj dál

22 martnka martnka | Web | 29. listopadu 2008 v 14:24 | Reagovat

ewilko verčo já se přidávám!! právě jsem se stala členkou Anias fans:D jééé to je krásná kapitolka, a určitě stojí za to jí psát!!! a divím se divím, že lidi nekomentujou... i když já mám co mluvit O:-) fakt anias pardooon ale měla jsem toho hodně :( ale nechci se vymlouvat!

23 martnka martnka | Web | 29. listopadu 2008 v 14:24 | Reagovat

kapitolkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!

24 martnka martnka | Web | 29. listopadu 2008 v 14:25 | Reagovat

prosíííííím! já vím že tu kapitolku chceš napsat! tak pročpak nepíšeš??? sakráááá malo komentíků já vím, ale tak kašli na to! my to s verčou a ewil rozmnožíme...teda jako ty komentáře :D

25 martnka martnka | Web | 29. listopadu 2008 v 14:26 | Reagovat

pokračovááááááání a honeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!

26 martnka martnka | Web | 29. listopadu 2008 v 14:28 | Reagovat

jo a je mi líto, že jsme sedlouho nepotkali na icq, musím to někdy napravit, ptž to je moe vina :( ale když mě icq nebaví:( jako kecat s tebou to jo, ale icq je strašná vymoženina moderního lidstva :D já ti napíšu někam jinam, však ty víš kam, tam jak si mi to nechtěla říct :D njn sem si to zjistila sama :D a ewilku nebij!!! ona mi nic neprozradila!!! ikdyž....Nééééé srandička:D:D

27 martnka martnka | Web | 29. listopadu 2008 v 14:28 | Reagovat

jo a je mi líto, že jsme sedlouho nepotkali na icq, musím to někdy napravit, ptž to je moe vina :( ale když mě icq nebaví:( jako kecat s tebou to jo, ale icq je strašná vymoženina moderního lidstva :D já ti napíšu někam jinam, však ty víš kam, tam jak si mi to nechtěla říct :D njn sem si to zjistila sama :D a ewilku nebij!!! ona mi nic neprozradila!!! ikdyž....Nééééé srandička:D:D

28 martnka martnka | Web | 29. listopadu 2008 v 14:29 | Reagovat

to byl můj nejdelší spam:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama