Září 2008

zuřím

19. září 2008 v 19:52 | anias |  My blog and me

Tak zdravím,
vím,že jsme možná těd zaujatá,ale jsme pěkně naštvaná na všechny a na všchno. takže abych přešla k věci.
Krcui co to do vás lidišky vjelo každy moje spřáteleny sbečko chce rušit blog. Hrablo Vám všem? V jste se všichni nadřeli s nima a teď vemete jedno talčítko a konec. Blázníte?sice vím že vás Hp a FF moc nebaví,ale tak kruci pište fantasy a lidi se o naučíst. Nic jinýho jim totiž nezbyde. Píšete všichni skvěle a tady zahazujete svůj talent.
Po pravdě nejvíc mě tro teď mrzí u Ewilan,Pantherky a mnoha dalších co takhle sprominutím zbllbli!
Neblbně a začně te psát fantasy prosím. Neberte mi a taky myslím těm ostatním to co mají rady. A halvně neberte nám vás samotný. Jesti si myslíte,že ho zrušíte a nikdo si za pár dní nevzpomene tak to se šeredně mílíte. Já si vzpomenu vždycky! Byli jste to vy ksdo mi dali v lednu sílu psát a dáváte mi jí pořád dál a teď najednou by bylo pusto a prázdno. Stezk po vem a po všch skvělých lidičkách co jsme tady našla.
TAK PROSÍM NEBLBNĚTE!!!ZAČNĚ TE PSÁT NĚCO JINÝHO!!!!!!
naštvaná Anias

5.kapitolka 1/2

14. září 2008 v 20:41 | Anias |  Kroky temnotou

Aloha,
uf tka jsme to stihla,ale věřtě,že to byla veliká makačka. Tak si toho vašte.
cvo říc ke kapitolce. mno já vlastně ani nevím. Je taková jaká. Byhca na moje chyby Je jich tam dost takže si jich nevšímejte.. děkuju.. jinak kepitolka je nudná,ale fkta nudná ...
Komu jí věnovat? mno tka já jí věnuju všem co píšete kometáře za který moc děkuju.
a co byhc měla ještě říc neubude limit. Tentokrát to nechám jen na vás samotných ajk se k otmuhle postavíte. minule jste mě moc překvapili. Taže doufám,že v tom bude pokračovat a jinak ještě něco. až dopíšu kapitolku a tka přijde kapitolka k ironii a kroky až potom.. Nezlobte se,ale ironii jste si taky halsovali!!!
Anias

Překvápko:-D

10. září 2008 v 12:41 | Anias |  My blog and me
ALOHA,
Ták mam pro vás veliké překvápko. O víkendu vás čeká kapitolka ke Krokům.. sice jsem nevim jakto bude dlouhé... nejspíš přidám jen Lieniny prázdniny jako první část,Ale nevím jestli se nezblázním a nenapíšu i druhou část všechny upozrnuju,že kapitoly budou velice nudné vždyt to už nánáte. Všechny jsopu velice a velice nudné. Když se mi nepovede napsa ta druhé část kapitolky tak přijde hned příští týden a to vám slibuju. Tímto se k tomu také zavzuju,abych to konečně dopsala a kdyb y ne tak mě k tomu koukejte dokopat!!!!
Ták to je nejspíše všechno!!!Tákže nezapoměnte v neděli na kapitolku:-D
Anias

menší oznamko

5. září 2008 v 21:07 | Anias |  My blog and me

Zdrávím všechny,
Ták ja doufam,že jste všiíchni přežili první školní týden a byli jste všichni úspěšníí.. Za sebe mohu říc, že jsme ho přežila ani nechápu jak jsem to dokázala:-DByl to velice zajimavy tejden ve kterem jsme se dozvedela ze ve skole nemůžu pomalu ani dýchat!!jo čtete dobře!!opravdu je to tak naše škola se zbláznila a nechala vytvořit úplně nový školní řád,kterej je tak v lehčí formě řečeno "postavenej na hlavu". Jenže s tím nic neudělám,ale je to velká KATASTROF:-D Taky spousta a spouta jinech věcí se událo ,ale teď už k něčumu jinýmu.
Jsem tady proto abych vám oznámilo jak to bude s kapitolkami v dalších měsíích. Mno popravdě to nebude nic moc. Jelikož jak opakuju po několikáté tak jsem na intru a počítač mám k dispozici jen o víkendu což neni zrovna ideální,ale nebojte o kapitolky nepřijdete. Budou jen přibývat hodně pomalu. Ták a hlavně jaké. Tak budou to vaše hromadně oblíbené Kroky a možná ironie,protože pro tu jste si taky hlasovali. Je to ještě jeden problém upsala jsem se kamaradavovi že mu napíšu fantasy povídku,která mi dáva hodně zabrat.Takže se převážně věnuji jí,ale nebojte KROKy opravdu budou.počítam tak do 14 dnů,že bych měla dospat a hlavně přepsat do počítače.
Takže se těšte na Kroky a limítek halvně splňte chybí vám jen 4 komentáře čím rychlej bude splněnej tím rychlejc bude Aniaas psát kapitolku. A upozornuju,že tentokrát bude velicce nudná!!
Anias