Prolog - III/III

1. srpna 2008 v 19:50 | Anias |  Ironie osudu
A třetí část

" Zabil před mýma očima mého přítele, pár kamarádů a mojí vlastní matku! A já jsem nemohla nic dělat. Nemohla jsem jim nijak pomoc! Jen jsem tam seděla v bolestech , "dořekla to a brečela. Edward řídil,ale moc by jí chtěl obejmout. Andie se po chvilce utišila, ale pořád měla v očích bezmoc.
Edward si nadával! Strašně si nadával. Neměl jí k tomu nikdy nutit,ale teď už tomu nezabránil. Jen se jí omluvil a ona neodpověděla. Věděl, že tohle je spatné znamení. To, před kterým ho Caleb varoval. Jenže on si nedal říc.
Vstoupili do domu a Andie se zavřela ve svém pokoji. Nechtěla s nikým mluvit. Ani s Esme, Alicí, s ním samotným. Jediný kdo přicházel v úvahu byl Jasper, který uměl měnit pocity kolem sebe,ale ani toho si tam nepustila. Všichni byli naprosto zoufalí. Nevěděli, co mají dělat a ještě k tomu za pár minut měla začít Bellina oslava narozenin. Nakonec všichni usoudili, že Andie musí být chvilku sama. Měli pravdu!
Zatím se všechno připravovala na oslavu. Andie dole slyšela nějaké zvuky,ale nechtěla jít dolů, bylo jí to tak nějak blbé.Připadala si hloupě. Vždyť ona nepatřila mezi členy rodiny. Raději se rozhodla utéct na nějakou dobu z domu a vrátit se až bude po oslavě. Vylezla na parapet okna a seskočila dolů a utíkala pryč a pryč. Jenže pak si vzpomněla na Alici, že vidí každé její rozhodnutí a nemýlila se. Jen co se zastavila stál před ní Emmett a usmíval se. Andie věděla, že mu neuteče. Ani se o to nesnažila.
" Tak pojď vrátíme se!"řekl klidným hlasem.
" Promiń,ale teď nevracet nebudu!"
" Ale budeš,"řekl kdosi za ní. Andie se otočila a spatřila Edwarda. avšak ona zakroutila hlavou. Edward jí popadl do náručí a než se vzpamatovala tak byli na verandě. Tam už stála nasupeně Ewilan a Esme.
" Tak tohle už nám nikdy nedělej!"řekli obě součastně a zlostně.
Ona však jen přikývla a chtěla odejít do svého pokoje, jenže jí zastavili: " poj´d k nám ke stolu."
" Ne děkuji, ale tohle je vaše rodin oslava. Nechci rušit,"řekla co nejvíc omluvně jak uměla.
" To jsi řekla přesně,"vyštěkla na ní Rosalie.
" Kruci nech toho, Rosalie."rozčilil se Emmett. V tu chvíli Rosalie zmlkla a už neřekla slovo.
Edward táhnul Andie za sebou do kuchyně, kde už seděla Bella a čekala na všechny!
Andie si sedla do rohu tak aby nebyla vidět. Všichni Belle popřáli a ona začala rozbalovat dárky. Byla tam strašně hustá atmosféra. Snažila se jí moc nevnímat. Najednou se něco stalo. Bella se řízla o kousek balícího papíru. Teď se však na ní upíralo 7 očí hladových upíru. Jeden z nich se však neovládl. Byl to Jasper, který skočil po Belle, avšak narazil do něčeho tvrdého. Byli to Edwardovi záda. Víc už Andie neviděla, protože v tu chvilku použila proti upírům kouzlo. Vystavila je štítu, který by měl ochránit Bellu a Edwarda do té doby než Alice a Emmett odstraní Jaspera ze scény. Byl to jak druhý horor. Jakmile byl Jasper pryč uvolnila Andie sevření, aby se mohl Carlisle na ní podívat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Teresie Teresie | E-mail | Web | 3. srpna 2008 v 17:12 | Reagovat

Aní!! Naprosto úžasný jako všechno co napíšeš!!!!! :)) Newím proč jsou v anketě 3 hlasy a žádnej koment, ale jasně to vypovídá o tom, že lidi prostě čtou a jen nekomentujou. No prostě to bylo skvělý a určitě nepřeháním. Těším se na první kapču :)) páá

Tvoje Terinkááááá

2 Lilian Lilian | 4. srpna 2008 v 20:24 | Reagovat

Nádherné! Konečně někdo napsal něco k Stmívání a ještě to spojil s takhle supaním nápadem. Sice moc nevím, o co jde s tou úmluvou, ale určitě se dozvíme víc v dalších kapitolkách. Tak se neboj psát, píšeš pro sebe a lidi jsou jen liní napsat komentář.

Píšeš skvěle!

3 Bařenka...tvé SB ♥ Bařenka...tvé SB ♥ | Web | 6. srpna 2008 v 13:34 | Reagovat

úžasné!!!! jen tak dál... jsem zvědavá, jak to bude pokračovat :)

4 Lenočka your SB Lenočka your SB | Web | 12. srpna 2008 v 11:00 | Reagovat

To je supeeer

5 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 14. srpna 2008 v 15:33 | Reagovat

Je to parádní povídka.. :) Moc nechápu tu úmluvu, ale myslím, že to se časem vysvětlí... :) Těším se na pokračování.

6 Verča Verča | Web | 16. srpna 2008 v 22:17 | Reagovat

Krásný.... tohle je fakticky nádherná povídka. Už jen to, že v ní vystupují upíří mě potěšilo, a ten celkovej nápad o Andye a jejich zvláštních schopnostech... prostě moc pěkný!!! Tu úmluvu také nějak nechápu, ale nedivím se, páč je to teprve začátek a v něm se nikdy nemůže všechno zcela vysvětlit. To by pak asi nebylo co číst, kdybys všechno napsala hned do Prologu. Andyín osud... krásně vymyšlenej... A pak ten zlom v jejím životě, jenž zapříčinil to, že se stěhuje do neznámého městečka a že si ji pod svou ochranu vezme rodina upírů. Mají ji rádi, a chtějí jí vynahradit domov, ale přece se najde někdo, kdo si ji neoblíbil. Tak to má bejt. Nikde Nenajdeš jen ty, kteří tě maj rádi, nebo naopak jen ty, kteří tě nenávidí. Hezká byla ta scéna v níž Andy odhodila Edwarda na zeď. :-) První den ve škole se jí moc nevydařil, ale takový první dny občas bývaj. Měla to však horší v tom, že umí číst myšlenky, atak před ní jen málo kdo něco skryje, ale to vlastně je spíš výhoda, než nevýhoda. A ten konec s těma narozkama, fakt dobrej nápad. To ji snad s Bellou ještě víc zblíží... O celkový dýlce prologu už radši ani nemluvím :-)... to se mi móc líbilo. Po pravdě, je to první takhle dlouhá povídka, kterou jsem četla. Jen tak dál... P.S Co se týče mý povídky, tak už brzy snad dám na blog prolog, jen ho asi ještě trochu upravím, i když myslím, že mu to stejně moc nepomůže :-) - vůbec se mi totiž nelíbí, ale co... Je to teprv jen začátek, a navíc moje první fantasy povídka... Ještě jednou děkuji za spřátelko, a už se nemůžu dočkat pokračování k tvým povídkám.

7 Verča Verča | Web | 20. srpna 2008 v 14:06 | Reagovat

Lidi!!!! Neštvěte mě a komentujte!!!! Já chci další kapitolu... Na to, kolik je v anketě hlasů je tu docela málo komentů... Tak nebuďte líní a písněte tu nějaký to hodnocení... Anias si to opravdu zaslouží... Fakt mě štvete! Jinde je komentářů hafo, a to třeba jen k nějakýmu obrázku, nebo něčemu skopírovanýmu z netu, a tady tak málo? To můj mozek prostě odmítá pochopit... Já vím, už se opakuju, ale vážně to nechápu... Tak jo, už radši končím, ať mi Anias, při čtení tohoto komentu nezemřeš nudou... Měj se hezkýýýýý, a pááááááááá. P.S doufám, že tu bude pokráčko k některý z povídek co nejdřív.... Prosím, prosím, smutně koukám, prstíčkem hrabu. xD

8 Paige Paige | Web | 22. srpna 2008 v 11:57 | Reagovat

tak vzájmu vyššího dobra jsem si to přečetla a teď poslušně přidávám svůj komentář ( překlad: aby ostatní měli větší šanci, že přidáš další kapitolu), jelikož soucítím s tvými věrnými čtenáři:-))

No nic, teď k témětu:

Nádherně napsaný, tváří se to velice zajímav´ě, takže je dost možné , že jsi právě získala jednoho dosti fanatického čtenáře:-))) Akorát moc nepobírám tu domluvu...ale to je nejspíš chyba vě mně*nevinný úsměv*

Zatím se měj:-)

Ps: málem bych zapomněla, konečně je možno zahlédnout mě na jistém icq....říkám to jen tak, měla jsemdojem, že by tě to zajímalo :-D

9 Ewilan Ewilan | Web | 25. srpna 2008 v 21:28 | Reagovat

Tááák, zlatí

sice jsem ti už názor na to říkala, ale napíšu ti ten slibovaný koment...:-))

prostě tuhle povídku jsem si zamilovala a hlavně ten nápad. navíc vím, jak tahle povídka vznikla..stačilo několik snů a úplně tě to pohltilo. a mě taky. a vážně se lepšíš..moc s emi to líbí a navíc ty popisy pocitů u tebe zbožnuju!!

navíc je to FF na stmívání a na našeho milovaného caleba:-D z the covenant:-D:-D

no prostě krááása, zlatíčko! ale to už jsem ti přece říkala. strašně moc se mi to líbí a budu si za tím stát..tak honem piš a já se pak vrhnu na chrise;-)))

PS: díky, že jsem v povídce:-))

10 Jenn Jenn | Web | 16. listopadu 2008 v 22:42 | Reagovat

Tak, je to vážně skvělej nápad. :)) Líbí se mi a  ikdyž tam jsou ty překlepy a chyby sem tam, nezkazí mi to dojem z povídky. :)) Jakože fakt dobrýýýý!!

P.S. Tak co, bylo to hodně moc přísný?XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama