4 kapitolka 1/2

26. srpna 2008 v 22:49 | Anias |  Kroky temnotou
Ahoj,
tak fajn nechala jsem se ukecat a může hádat od koho!!A no ano je to opět Ewilan,Terinka a už se k nim přidla i Verča!!Potvory jedny!! Už před nimy nebylo úniku...taže kapitlka je jim věnová. Omlouvám se všem co jste zvyklý na slohy, tak tohle sloh opravdu neni je to krátký,ale slibuju,že bud epříště delší. Jenže zas nudnější..ostaně jako všechny moje kapitolky!!!tak venovani je docela jasny... JInak chci poděkovat lidičkám co komentovali minou kapitolku a strašně moc chci poděkovat lidem,který komentovali ironii osudu.. MOc moc děkuju.. takže co mi zbyva ted jo.. uz víííím limit
ttáák limit je 15-20 komentářů což nei moc taže prosím komentujte...a piště co si myslíte děkuji!!

Po tomto vášnivém polibku Lien neměla slov. Byla jak omámená nějakým kouzlem. Kouzlem lásky, která si myslela je silnější než to co cítí k Sethovi. Fred stál a koukal se jí do očí. Nevěděl co si má myslet nebo spíš hodně rád by věděl co si myslí sama Lien.
Oba byli jako přimražení. Jako kdyby spadli právě teď z marsu. Obou to byl jejich první erotický a hlavně opravdový polibek.
"To nebo tak opravdové jako se Sethem," pomyslela si Lien,ale v hlouby duše věděla něco jiného jen si to nedokázala přiznat. Pořád myslela na to, že on je Voldemortův syn a ona je dcera brumbála a ještě ta věždba! Dobře tohle všechno věděla,ale to co jí přitahovalo k Sethovi bylo k nesnesení. Byl to jak magnet, kterého se nemohla zbavit, i když hrozně chtěla. Jak bylo vidět on taky nechtěl se jí zbavit.
" NA co myslíš krásko?"vytrhlo jí z přemýšlení Fredův hlas.
" Nad dnešním magickým večerem," lhala Lien.
" to já taky přijde mi to neuvěřitelný!"zamyslel se.
" Frede promiň,ale já si musím ještě něco zařídit! Bylo to skvělý! uvidím se ještě?"zeptala se ho parovinu.
" Já bych moc rád. Někde si tě odchytnu!"
Lien přikývla a lípla mu pusu na tvář. Utíkala směrem ke svému pokoji. ještě se zastavila v otcové pracovně jestli se náhodou nevrátil z ministerstva,ale nebyl tam už se nevrátil 3 dny. třeba má moc práce myslela si Lien. Přitom věděla, že hledá stopy jestli se Lord Voldemort nevrací mezi živé. Vždycky se mu snažil přerušit jeho znovu zrození. Po několik let,ale teď už to konečně převzal Harry a Lien mohla být alespoň malinko klidná, že nebude sirotek. Dobře ví, že by se jí ujala Mcgonagalová,ale to prostě nebyli její rodiče. zahnala tyhle pochmurné myšlenky a stoupala dál do svého pokoje, kde jí čekalo milé či nemilé překvapení o kterém prozatím neměla ani potuchy.
Když vstoupila do pokoje do nosu jí vrazila zvláštní a ona hned vytasila hůlku. Procházela pomalu pokojem, když se ozvalo: " Exsperialus." Lienina hůlka vylétla z jejích prstů a dopadla někam daleko na zem. Lien ten hlas znala,ale nemohla si vzpomenout odkaď. Najednou se v pokoji rozsvítila všechna světla a Lien konečně poznala onu osobu. Mohla jí čekat!
" Co tu zas děláš Sethe?"vykřikla na něj a skláněla se pro svojí hůlku.
" Chtěl jsem tě opět vidět! Tak jaké bylo rande s Weaslánkem?"optal se jí s posměchem v očích.
" o Hodně lepší než tohle hrozné setkání s tebou." řekla mu ironicky.
"Ale,ale," usmál se na tím jeho krásným úsměvem. " už se zas snažíš vyzrát sama nad sebou?"
" Co je ti potom."odsekla mu Lien a přistoupila ke svému nočnímu stolku kde odložila hodinky a pár dalších věcí. Už chtěla vstát, když jí Seth položil ruce na ramena.
"Jdi ti pryč!"řekla mu výhružně.
" Nikam nepůjdu,protože ty chceš abych tu zůstal."hovořil s klidným hlasem, i když věděl, že se okamžitě rozčílí. Rád jí takhle zlobil. Miloval, když se na něj zlobila a on jí mohl vždycky provést něco horšího.
"Prosím Sethe odejdi pryč,"otočila se na něj. on nepodíval do jejích očích. Viděl v nich slzy moře slz. nevěděl proč. tím víc ji nechtěl nechat v tomhle stavu.
" Lien co se děje?"hovořil klidným hlasem.
" Nic prosím jen odejdi!"Její prosby byly čím dál větší.
"Ach Lien,"zavrtěl hlavou. " Někdy se v tobě opravdu nevyznám."
" Nesnaž se o to a odejdi prosím!"
" Tak dobrá,"ustoupil nakonec. "ale zítra si ovšem promluvíme."
" Ne, my dva spolu už nikdy nebude mluvit!"
" Nepleť si pojmy s dojmy krásko,"vyřkl to samé co Fred a to v tu chvilku Lien úplně rozbrečela. Seth jí něžně obejmul a ona se konečně cítila bezpečně, i když by neměla! Musela si to konečně přiznat! Má ho ráda. Teď to věděla,ale nechtěla aby to věděl on. Použil by to proti ní. Ach jak se mýlila!
Seth byl naprosto jiný! nebyl t takovej zmetek, jak si všichni mysleli. Byl stejně citlivý jako sama Lien. jen to nedával na jevo.
" Zlatíčko jen klid! Všechno bude v pořádku."pravil klidně a přitom jí hladil po vlasech.
" Už nikdy nic nebude tak jak to bylo. Ode dneška se všechno mění!"vyřkla to jako věštbu. Seth z ní byl zmatený. Nevěděl co si o tom má myslet. viděl jí na očích jak je unavená.
"Lien měla by sis odpočinout od školy ode mne a od Freda." nikdy by nevěřil, že toto řekne a zvlášť jí krásce v nesnázích. Na jednu stranu měl pocit, že dělá hroznou chybu,ale když ji viděl v tomhle stavu bylo mu těžko. Nechtěl,aby jeho jediná záchran na tomto světe trpěla!
" ne to nemůžu!/opět mu odporovala.
" Ne musíš," řekla v její tváři byl výraz, ž jeho nabídku přijímá. " Slibuješ, že promluvíš s otcem nebo to já řeknu Snapeovi!"
Lien na něj pohlédla vyplašeně: " Ne jen jemu Ne! Dobrá tedy řeknu otci, že si musím odpočinout!"
"tak fajn,"řekl a zadíval se ke dveřím. "Lien já u budu muset jít. Tak se mi uzdrav! Po prázdninách tě čekám zpátky v Bradavicích!" opět jo obejmul a políbil. nebyl to však žádný erotický polibek,ale rozlučkový polibek!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

k čemu kapitolka další

Ironie osudu 30.4% (7)
Kroky temnotou 56.5% (13)
Zrození moci 8.7% (2)
dvojitá láska 4.3% (1)

Komentáře

1 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 27. srpna 2008 v 11:19 | Reagovat

Paráda.. Chudák holka.. XD moc dobře vím, jaké to je vybírat mezi dvěma... ;op

2 Bařenka...tvé SB ♥ Bařenka...tvé SB ♥ | Web | 27. srpna 2008 v 15:07 | Reagovat

¨skvělá kapitolka :)

3 martnka martnka | Web | 27. srpna 2008 v 19:54 | Reagovat

jé sem ráda, že tě holky donutili napsat kapitolku, toto je totiž hodně velká bomba, jdu na druhou část

4 Nessa Nessa | Web | 29. srpna 2008 v 9:19 | Reagovat

četlo se to jedna radost =) na jednu stranu už bych chtěla vědět, jak to všechno dopadne, ale na druhou je supr být v nejistotě a číst řádek po řádku a čekat, jestli se tam něco objasní nebo ne.. takže jdu rychle na další část =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama