2.kapitolka 2/2

29. května 2008 v 23:20 | anias |  Kroky temnotou
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ JE TU ZBYTÉÉKK.. TAKŽE LIDIDIČKY KOMETUJTE....

Lien rychle vyběhla do svého pokoje a začala se připravovat. Ta její rozmluva s otcem se hodně protáhla. Rychle si oblekla svoje oblíbené bílé šaty, rozčesala vlasy a malinko se nastříkala jasmínovými květy. Zrovna vycházela ze svého pokoje, když z okna zahlédla už netrpělivého Freda. Jako by si myslel, že už nepřijde. Lien rychle sběhla všechny schody utíkala co jí nohy stačili. Jen aby ho stihla. Doběhne celá udýchaná k první bráně a už vidí jak ní kráčí Fred se sklopenou hlavou a se zklamaným výrazem ve tváři. Jen co jí zahlédl hned se mu rozzářili oči.
" už jsem myslel, že nepřijdeš," tichým hlasem pravil.
" Já se ti moc omlouvám. Byla jsem na seanci u profesora Brumbála a nějak jsem oba zapomněli kolik je hodin. A než jsem došla zpět do pokoje, upravila se tak sem se malinko zpozdila. Opravdu mě to moc mrzí Frede. Tak půjdeme?" navrhla omluvně.
Fred souhlasně kývl a šli. Procházeli se dlouhou dobu. Dokonce se začalo i stmívat,ale obou připadalo, že by potřebovali několik let na to aby si řekli všechno co chtěli. Chystali se, že půjdou do velké síně na večeři. Stáli na hlavním nádvoří, když se přihnal Seth s ostatníma.
" Tak co Lien konečně sis našla chlapečka!" začal do ní Draco rejpat.
" Co je tobě do toho hošánku. Pokud vím tohle je moje věc a ani jednomu do toho nic není. Tak si dej laskavě pokoj. Jdeme Frede?"řekne nakvašeně Lien.
"Samozřejmě Lien, že jdeme!"řekl Fred a chytil jí majetnicky klem ramen.
" Ty tady zůstaneš!" chytil jí za ruku Seth.
" Tak to se teda pleteš! Nezůstanu. Jestli nevidíš tak právě odcházím s Fredem a nikdo ani nic mi v tom nezabrání," už skoro zuřila.
" tak to se pleteš ty tady zůstaneš semnou. Já tě jen tak nikam nepustím. Lien ksaru musíme si promluvit."pořád jí držel a díval se jí přímo do očí. Lien se mu také dívala do očí, neuhnula. Její zlostný pohled by propíchla i dům na tož Seth. Jenže on se jí nezalek. Stál zpříma a koukal se přímo do těch zlostných očí. Byl si jistý, že tam s nim zůstane a Freda pošle pryč.
" Tak mě ksaru pusť! Já nejsem žádná tvoje hračka Raddle tak mě okamžitě pust,"zuřila úplně Lien.
"Neslyšel jsi, že jí máš pustit, kokote:-D,"vložil se do toho Fred.
" Co mi to řek Weaslanku. nehraj si s ohněm. Teď koukej vypadnout,ale bez Lien. Ta tu bude semnou."
" To si uhodl! Já bez Lien nikam nejdu,"dořekl to a už sahal po hůlce. Stejně i tak Seth. Pak jí náhle odhodil a vrhnul se na Freda. Lien tam stála jak oněmělá. Prali se jak dva malý kluci ve školce a ona absolutně nic neděla. Jen tam tak stála. Tohle nebylo u Lien normální. Na to jak byla výbušná. Teď prostě byla v klidu. Když se probrala z transu a uvědomila si co vlastně děje. Skočila mezi ně a odtrhla. Aby toho nebylo málo tak na ně začala oba křičet: " Nejste oba naprosto blbí. Prát se kvůli mně. Kruci, vždyť o mě ani jeden nic nevíte. Chcete jen mě trápit. Radši toho nechte němá to vůbec smysl," začali se jí do očí valit slzy.
Po chvilce už brečela. Otočila se k oboum zády a brečela. Slzy se jí valily po tváři jako hrášky a oby chlapci si uvědomili, že to docela přepískali. Fred ji chytil za ramena,ale on se mu vyškubla. Nechtěla totiž, aby se jí dotýkal. Byla uvnitř zraněná z toho co udělal Seth. On nemá právo jí zasahovat do života. Podle ní on nemá právo na nic.Ať si žije jak chce,ale bez ní. Byla odhodlaná udělat cokoliv, aby se před ním uhájila.
" Nemyslíš, že bys měl vypadnout za svými kumpány. Stačí už co jsi tady na páchal ne?"řekl vytočeně Fred.
" Tak to si teda nemyslím. Jediný kdo by měl vypadnout jsi ty. Nemáš tu vůbec co dělat! Tohle je jen mezi mnou a Lien! Tak si dej odchod mladej!" jak by řekl slovo muže.
Oba se obrátili k sobě a pomalu vytahovali hůlky. Fred věděl, že pokud se s nim utká nebude mít moc velkou šanci na to,aby tenhle souboj vyhrál. Mohl jen doufat, že mu pomůže z neznámého důvodu Lien.
To už se Lien konečně otočila a pohlédla na vytažené hůlky. Jakmile si uvědomila co se vlastně děje oba je odzbrojila dřív než vyřkli nějaká kouzla. Oba se na ni jen letmo podívali. Nevěřili tomu co udělala. Vždyť ona na ně poslala kouzlo, které je naprosto omámilo. Nejen to pomalu jim znehybňovalo celé tělo. Seth se s tím snažil něco dělat,ale nešlo to. Lien byla moc rozrušená a moc silná na to aby teď něco podnikl proti ni samotný. Viděl jí v obličeji nespočet pocitů. Zlost, bolest, lítost, zradu ani se to nedalo pořádně odhadnout. Jako by se její pocity měnili se situací.
Opravdu to tak bylo. Lien byla zmatená ze svých pocitů. Byla jako na jiné planetě. Chtěla odletět od svých problémů nebo konečně někomu říc, jak moc je těžký žít v tomhle světě, ve kterém ani žít nechce. Přála si být nic netušícím mudlům, který nic neví o kouzelnickým světem. Mohla by žít normálně.
"Ach,"vzdychla a v hlase jí byl slyšet smutek. " Proč mi to jen děláte?! Copak jste si oba nevšimli, jak mě to vaše dohadování ubýjí. Nemůžete toho kruci nechat. Čím si pomůžete, že tady spolu buďte bojovat. Já si stejně udělám co budu chtít a to bez vás!"
" Sakra Lien zruš to kouzlo,"vyjel rozčileně Seth. "Není to nutný! Já ti tady slibuji, že Fredovi nic neudělám. Ale na oplátku si semnou promluvíš mezi čtyřma očima."
Lien v tu chvíli blízko v očích pustila Freda ze sevření a rozzuřeně povídá Sethovi: " Tak na to zapomeň já nic rušit nebudu a ty se teď budeš koukat jak odcházím s Fredem. My dva si nemáme co říc to si jednou pro vždy uvědom. Můžeme Frede?"
Fred zlehka přikývne a chytí Lien majetnicky za ruku. Seth se na ně musel dívat, jak ruku v ruce odcházejí pryč. Strašlivě zuřil!Měl chuť Freda zabít a Lien přitáhnout za vlasy k němu a držet ji tam tak dlouho dokud by nedostala rozum. Teď to bude boj mezi nim a Fredem. Nenechá si Lien jen tak ukrást. Proč se jen o ni začal Fred zajímat. Takhle ji mohl klidně získat on bez velkých okolků. Mohl b dokázat, že ona je ta pravá. ta která by mu pomohla zapomenout tím kým je. Zbavila by ho toho pocitu, který má celý život. Že je jako jeho otec. Přitom to není pravda. To z něj udělali lidi. Druhého Voldemorta. Je pravda, že Seth měl k tomu dispozice,ale nebyl jako jeho otec. On uměl milovat, cítit vinu za svoje činny, kárat se a také smutnět. Tohle všechno měl po matce. Po té krásné Kendře Raddlové(za svobodna Mordlové). Jeho matka byla neuvěřitelně silná žena. To čím je Seth dneska vděčí jen jí a její skvělou osobností. Je málo toho co zdědil po otci. Výbušnost je jedním z toho co podědil a další jiný věci.Moc dobře si uvědomoval, že se zachoval jako on,ale Lien mu nedává jinou možnost.Je tak strašně odměřená. Už to není ta holka co potkal tenkrát v noci. Jako by se v ní něco zlomilo. Byl jen jeden člověk kdo by mu to vysvětlil buď ona nebo Snape.Ten o ní všechno. Musí mu říc pravdu. Musí a to za každou cenu.vědět. Jinak nebude klidně spát. Rozběhl se tedy okamžitě za ním.
Lien došla mlčky s Fredem k nebelvírskému průchodu. Fred vyslovil heslo a chtěl jít dovnitř. Jenže Lien se zastavila.
" Co se děje Lien?!"zeptal se naprosto nechápavě. Vždyť je to i její kolej.
" Víš já musím ještě něco zařídit u profesorky Prýtové. Málem bych na to zapomněla. Vůbec nevím v kolik tam budu končit. Takže tě teď opustím,"řekla utrápeně.
"Lien co mi chceš povědět?" zeptal se Fred na rovinu.
" No já bych se ti chtěla moc omluvit za to co se dneska stalo. je to celé moje vina. Tak fakt promiň Frede. Já jsem nechtěla,aby to takhle dopadlo. Já totiž nemám nárok na to být chvíli šťastná." v té chvilce jí po tváři stékala slza. Její oči byli plné smutku a zrady.
Fred jí slzu, která právě stékala dolů střel rukou, zvedl jí její utrápená obličej a zakoukal se do jejích modrých očí. Nikdy si neuvědomil, jak je takhle z blízka krásná. Nechtěl jí vidět takhle utrápenou. Zírali na sebe jakou dobu než konečně Fred prolomil to ticho: " Ty se mi za nic neomlouvej krásko. Ty za to nemůžeš. To on ze to může. Trhlej Raddle za to mlže. Kdyby nebyl tebou tak posedlý tak se tohle nikdy nestalo. Teď jdi za profesorkou,ale něco mi jen slib," Lien se konečně na něj podívala nevěřícně. " Že tohle nebyla naše poslední schůzka?"
To je poprvé co se od té doby usmála: " Já jsem s tebou moc ráda. dnešek byla až tedy na ten incident, hrozně fajn a byla bych ráda kdybychom si tohle krásné odpoledne ještě zopakovali."
Fred jí objal a lehce políbil do vlasů. Tahle reakce Lien dočista vyděsila. Nebyla zvyklá,aby jí někdo jiný než otec dával pusu do vlasů, ale musela přiznat, že to bylo velice příjemné. Po dlouhé době se cítila bezpečně a konečně našla někoho komu může alespoň zatím věřit.
rozloučili se spolu a Lien odešla do svého pokoje. Prošla přes chrliče a stoupala po točitých schodech, když se zastavila u otcovi pracovny. Umínila si, že se tam podívá, jestli se už vrátil. Samozřejmě tam nikoho nenašla až na krásného Fenikse. Posadila se na otcovu velkou židli a Fóks k ní okamžitě přiletěl. Začala ho hladit po jeho krásně zbarveném peří. Milovala ho. Vyrůstala s nim od malička a byl to jediný přítel, kterého kdy měla. Dokázala si s nim povídat několik hodin denně. Ale uznala, že už je docela pozdě a ona je velice unavená. Odebrala se tedy do svého pokoje,ale netušila kdo ji sleduje. ani nemohla, protože on sám to nevěděl…….

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 hvězda Elfova hvězda Elfova | E-mail | Web | 31. května 2008 v 10:22 | Reagovat

Hmmmm.........

Máš tam vynechané písmenka :-) někde mi trvalo dlouho než jse  to přeluštila :-D...Už se těším na pokračování :-))

2 FeLL FeLL | Web | 1. června 2008 v 15:15 | Reagovat

Mě to přijde dobrý

3 Teresie Teresie | E-mail | Web | 2. června 2008 v 21:37 | Reagovat

Aníííííííííííííí!!!!!! To bylo úpě nádherný!!!!! Je to úplně něco jinýho než jsem zatím četla. Prostě krása :)) Jsem zvědavá jak Seth zaboduje :D A moooooooooooooc děkuju  za věnování :)) říkám to každýmu, že mě to vždycky strašně potěší, ale ona je to fakt pravda :D. Už se nemůžu dočkat pokráčka :)) tak rychle piš!!!! Zatím páááááááááááááááá :))

Tvoje Terinkááááá

4 Lily Lily | Web | 3. června 2008 v 20:17 | Reagovat

Překrásnéé-ééé! To rande bylo nádherně popsané a ten rozhovor s jejím otcem, tedy Brumbálem mě docela dostal.

Děkuju, že píšeš tuto povídku. Nááá-ááádherááá-ááá!

5 Teresie Teresie | E-mail | Web | 5. června 2008 v 21:28 | Reagovat

___________________________$$$$$$$$$

___________________________________$$$___$

___________________________$$$____$$$$

_________________________$$$$$$$__$$$$$$$$$$$

_______________________$$$$$$$$$___$$$$$$$$$$$

_______________________$$$___$______$$$$$$$$$$

________________$$$$__$$$$_________________$$$

_____________$__$$$$__$$$$$$$$$$$_____$____$$$

__________$$$___$$$$___$$$$$$$$$$$__$$$$__$$$$

_________$$$$___$$$$$___$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$

____$____$$$_____$$$$__________$$$___$$$$$$$

__$$$$__$$$$_____$$$$_____$____$$$_____$

__$$$$__$$$_______$$$$__$$$$$$$$$$

___$$$$$$$$$______$$$$__$$$$$$$$$

___$$$$$$$$$$_____$$$$___$$$$$$

___$$$$$$$$$$$_____$$$

____$$$$$$$$$$$____$$$$

____$$$$$__$$$$$___$$$

____$$$$$___$$$$$$

____$$$$$____$$$

_____$$$$

_____$$$$ ####,____,####"

__"###,__,####"

___"####.####"_____,,,,,,,,,,,

____"######"____,########,,___####____,####

______####_____#####""####,__####____####

______####____,####____####_,####____####

______####____,###,____####__,####___####

______####_____"####,,####"____"####,,####

______####_______"######"______"######"

Pošli toto všem svím SB...Je to pro ne,aby vědeli jak je máš ráda...Proto ti to taky posilam xD...

6 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:31 | Reagovat

Aní??? ty jsi přece nenapsala omezenej počet jedné osoby ne? :D Takže .....

7 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:31 | Reagovat

... ti ....

8 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:31 | Reagovat

... tady ...

9 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:32 | Reagovat

... budu ...

10 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:32 | Reagovat

... skandovat ...

11 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:32 | Reagovat

... dokud ...

12 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:32 | Reagovat

... tu ...

13 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:32 | Reagovat

... nebude ...

14 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:33 | Reagovat

... hoooooooooooooooooodně ...

15 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:33 | Reagovat

.... komentů ....

16 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:33 | Reagovat

... :D ...

17 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:34 | Reagovat

... Moooooooooooooooooooooooc ...

18 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:34 | Reagovat

... tě ...

19 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:34 | Reagovat

... prosíííím ...

20 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:35 | Reagovat

.... o ....

21 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:35 | Reagovat

... další ...

22 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:35 | Reagovat

.... kapču ...

23 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:36 | Reagovat

... :D ....

24 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:37 | Reagovat

... D ....

25 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:37 | Reagovat

.... Í ...

26 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:37 | Reagovat

... K ...

27 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:38 | Reagovat

... Y ...

28 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 8:39 | Reagovat

xD Tak doufám, že to  bude platit a jestli ne tak škoda xD ale snaha byla xD

29 Teresie Teresie | E-mail | Web | 7. června 2008 v 12:06 | Reagovat

nu ju nu xD co nadělám .... tak doufám, že lidi si pohnou jinak prostě chcípnu!!! xD

30 hvězda Elfova hvězda Elfova | E-mail | Web | 8. června 2008 v 11:40 | Reagovat

Ahoj nemohla bys pro mě hlásnout

http://bajuscinblog.blog.cz/0806/1-kolo-sonb

díky ...... tedy pokud se ti můj blog líbí .-)

31 Illandris Illandris | Web | 19. června 2008 v 22:13 | Reagovat

Páni, to bylo fakt moc hezký, to rande s Fredem..

I když fandám spíš Sethovi, s tím Fredem to taky vypadá zajímavě:) A hlavněSeth si to u mě pokazil tím, jak se choval:))

32 Nessa Nessa | Web | 29. srpna 2008 v 9:05 | Reagovat

Skvělá kapitola, i celá povídka. Sice jsem sem tam našla nějakou hrubku, ale to se ztratí =) fakt moc hezká kapitola. Skvěle napsaná

33 pimpinela pimpinela | Web | 8. října 2008 v 22:13 | Reagovat

super kapitola,

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama