2.kapitolka 1/2

29. května 2008 v 23:18 | anias |  Kroky temnotou
Zdarec vy vyděrači,
Vydírali jste tak dlouho až sjem vám konečně splnila přání a dodávám se další kapitolku ke krokům. Doufam,. že bude stát za to.pevně doufám, že se vámbude líbit. to bych nebyla já abych si jí neskritizovala. jako ale vůbec se mi nelíbí:-D ne kecám poprvé se mi moje kapitolka líbí. takžejako komentuje. Vím, že jsem vám dala nějakej limitek,ale protže určitý osůbky ví jak na mě tak máte kapitolku o dost dřív než bych sama chtěla..
táákže komu jí věnovat ...mno je vás strašně moc....jmenovitě: mojí milovanej Ewilan- za její krásnej a hlavně hodně dlouhej komentářík., dále pro Kaylin- tahle slečna komentuje jakoukoliv mojí věec takže jí moc děkuju,tááákk a jedeme dál: Illandris,III- tohle sice vůbe netuším kdo je ale snad se to brzy dozvím:-D, Atea- k tejhle slečně nemusím nic nedodávám, jelikož je to moje věrná čtenářka, Teresie- za oba její krásny komentíky,Sellena, a v neposledni řadě také Lily- tahle slečna mě moc překvapila a hlavně potěšla...
Táák to je všechno ...Néé neni LIMIT::::::::JE A BDUE TAKŽE OPĚT 25 KOMENTÁŘÍKU.VÍM ŽE JE TO HODNĚ ALE LIDI KOMETUJTE. UDĚLEJTE MI RADOST.MOC PROSÍM.

Lien byla nedočkavá měla konečně mluvit s otcem a ještě jí Fred pozval na rande.Byla to snad největší výhra dne. Tak neuvěřitelně šťastná dlouho nebyla. Ani Snape jí nedokázal zhoršit náladu, i když í dal spoustu nepovinných úkolů za její minulou opovážlivost, ale nějak ji potrestat musel. Dnešek byl pro oba velice zvláštní poprvé v životě se spolu nehádali a Lien udělala všechno co měla. Snape se až zalekl jestli náhodou není nemocná. Opravdu se chovala velmi divně a on nebyl jediný kdo si toho všiml. Ostatní učitelé za ním chodili cos e děje, ale Snape na to neměl odpověď. Sám nevěděl co si o tom má myslet, ale nechal to být a dál se v tom nepiplal. Byl šťastná, že se nehádají. Alespoň jednou v roce. Za to Seth byl jak na trní, kdykoliv se usmála nebylo tona něj,ale na Freda, který se od ní celý den nehnul. Měl chuť mu rozbít hubu. On se přeci neměl žádné právo kolem Lien motat, ale to vlastně on taky ne. Tohle byla pro něj po čertech bizardní situace Nevěděl jak to udělat, aby se s Fredem Lien neviděla. Přemýšlel hodiny a hodiny,ale na nic nepřišel. Jen snad na to, že je bude sledovat a třeba z toho vytěží situaci kdy bude moc jejich schůzku přerušit. Musel to udělat. V nitru cítil, že jinak ztratí Lien na hodně velkou dobu. Cesta k jejímu tajemství by se mu zavřela. Musel si však položit otázku jestli je to jen kvůli tajemství nebo jestli je to kvůli ní samotný. Avšak na tuhle otázku odpověď nenašel. Byl si skoro jist, že mu na ní musí dát odpověď Lien, když nevěděl jak mu jí dá. Nesměl na ní už myslet, jinak by ho Mcgonagalová vyhodila z učebny, jelikož nedával pozor. Odprostil se tedy od té tajemné krásky a konečně se začal věnovat hodině přeměňování.
Naproti tomu Lien spěchala za svým otcem. Hodina jí už dávno skončila tak se vydala za ním. Byla šťastná.Vystoupala po točitých schodech do první patra a opatrně zaklepala, když se zpoza dveří ozvalo vítězoslavné dále zaplesala a vkročila do pokoje. Všichni bývalí ředitelové a ředitelky na ní upírali zrak.
" Áááá Lien ty už jsi tady. Nějak brzo ne?"
" Ahoj tati! Ano, dneska jsem skončila malinko dřív. Chtěla jsem tě tu ještě zastihnout než odletíš na ministerstvo," řekla Lien.
" Na ministerstvo?! ááá málem jsem na to zapomněl. Ještě, že tě mám holčičko,ale jak ty to víš neříkal jsem ti o žádné schůzce s ministrem kouzel?"zvídal Brumbál.
" Ne opravdu ty jsi si mi to neřekla,ale paní profesorka Mcgonagalová mi to řekla, abych tě tu také zastihla ještě, protože později už mám něco domluveného," odpověděla mu rozpačně až se sama začala červenat. Nikdy o těch to věcech s otcem nemluvila to spíš s Mcgonagalovou. To byla ta komu se nejraději zpovídala. Lien totiž měla velmi málo přátel,ale přeci jen nějaké měla. Jen se jim nikdy moc nesvěřovala. V nikom z nich nikdy neměla takovou důvěru, aby jim svěřila velké břímě se kterým musí v tomto věku žít.
" Ano máš pravdu tý, jako mojí zástupkyni jsem to říkal, že dnes budu mimo Bradavice. Přeci o tomhle jsme mluvit nechtěli. Tak Lien pověz mi co máš vlastně na srdci?" zeptal se jí rovnou a bez nějakých okolků.
" Tak jen ale kde začít. Nejlépe od začátku, když je toho hodně co ti vlastně chci říc. Takže nelíbí se mi jak na mě nemáš vůbec čas! Na jakéhokoliv studena na této škole máš čas jen na mě ne. Čím to asi bude? Tím, že na mne vůbec nemáš čas a pro ostatní si víc otec než pro mě. Tak to by bylo asi tak zaprvé za druhé je to v těch tvých nesnesitelných úkolech, který musí neustále plnit. Teda te´d už je mám splněné,ale když jsme je dřív plnit bylo to hrozné. Dále je to moje neustále schovávání a neříkaní pravdu lidem, kterým bych moc chtěla. Konečně za poslední to neustále špehování od Snape. To je něco nesnesitelného. Hlídá mě tak jak bys to podle mého názoru měl dělat ty a ne on. Zakazuje mi všechno to co bych chtěla dělat byť jen malinko by mě to prozradilo. Já to začínám nesnášet a jeho taky. určitě víš jak jsme se nedávno pohádali při hodině. byla jsem tak rozzlobená, že jsem byla schopná mu něco udělat, i kdyby to znamenalo prozradit se.Opravdu mi to bylo jedno, jaké by to mělo následky. Víš já už bych chtěla žít konečně normálně. Být konečně ta která zapadá mezi ostatní, projevit svoje schopnosti, konečně si najít lásku a být neuvěřitelně šťastná. Tak jak bych nikdy nebyla,"Lien asi tak řekla všechno co měla právě na srdci.
Byl to dlouhý výčet a Brumbál dobře věděl, že má jeho dcera na prostou pravdu. Nemohl jí už zakazovat věci, které chtěla dělat. Musel jí nějak ustoupit a slevit ze svých požadavků, ale tak aby se mu neutrhla ze řetězu a hlavně aby to byla pořád ta samá Lien. Nepřístupná a velice tvrdá ke svému okolí,ale zase něžná jak nikdo. Byla přesně taková a on chtě,l aby to tak zůstalo.
" Moje milá Lien máš toho hodně na svém srdci,"začal. " Já ti musím postupně na tvé otázky odpovídat. je tu něco co bys měla vědět. Něco o tvé matce co jsme ti chtěl říc už dávno. Tvoje matka jak dobře víš byla ministryní kouzel v době kdy Voldemort získával svou moc. Byli to hodně zlé časy Lien. V té době jsme já a tvoje matka byli jen přátelé. Naše přátelství pak přerostlo v lásku a spolodili jsme tebe," odmlčel se na chvilku Brumbál. Lien vůbec nechápala proč jí to otec vypraví. Vždyť ona ví jak se potkali. Byla to pro ní záhada, na kterou za chvilku dostane odpověď.
" Voldemort dobře věděl, že když využije tvojí matku tak se dostane ke mně. Jenže ona nebyla jen tak někdo. Byl historicky první ministryní kouzel. Tak abych se dostal k tomu podstatnému tvoje matka měla zvláštní schopnosti, proto byla tak uznávaná jako čarodějka. Voldemort to samozřejmě nevěděl do té doby jenž se s ní utkal. Tvoje matka to přežila jen díky svým vzácným schopnostem. V tu dobu už čekala,abys měla představu. Přirozeně jí pak chtěl dostat na svojí stranu, ale tvoje matka se nedala. Tak jí unesl a mučil jí těmi nejhoršími způsoby jakými uměl. ani už nevím jak jsme jí tam otaď dostali, ale přeci jen dostali a druhy den porodila tebe a hned na to zemřela byla tak zeslábla, že to prostě nezvládla. V ten co jsi se narodila se narodil i Seth a věžba, která byla vyřčena se týkala vás obou. Nemusíš mít strach nebyla to nějak strašná věžba. Bylo v ní jen řečeno : TEN JEHOŽ SE NARODÍ DÍTĚ VE STEJNÝ DEN JAKO PÁNA ZLA, A TEN JI JENDOHO DNE POJME ZA SVOU MANŽELKU A SPOLODÍ DÍTĚ, KTERÉ BUDE MÍT SCHOPNOSTI JAKÉ KOUZELNICKÝ SVĚT NIKDY NEVIDĚL.
Proto tě chráním před celým světem. Voldemort v tu dobu věděl, že ses narodila ale nevěděl kde tě ukrývám. poté byl poražen Harrym a Seth a ty jste nastoupili do stejné ročníku."
" O jakých schopnostech to mluvíš?"zeptala se.
" Jedná se o telekinezi a o přenos dvou duší. Ale tobě se zatím ještě žádná z nich neprojevila viď Lien?"
" Ne, nic se mi zatím neprojevilo. Třeba se ani neprojeví a ještě by se nemusela ani vyplnit tak kletba," vzdychne Lien.
" Nelámej si s tím svoji krásnou hlavinku Lien. teď už ale budu muset jít, abych vůbec dorazil na ministerstvo v čas," řekl nakonec.
" Já vím! Tak se měj a večer se snad uvidíme. Ahoj tati,"vydechla zklamaně.
" Ahoj holčičko."


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 hvězda Elfova hvězda Elfova | E-mail | Web | 10. června 2008 v 19:51 | Reagovat

Ahoj všichni, jen vám chci říci, věřte či nevěřte, splnilo se mi přání, které jsem měla, a znám další lidi, kterým se to též splnilo, takže nic neztratíte tím,že to zkusíte.

Nevěřím na čáry, ale..............pracují se mnou dva kolegové, kterým se to přání splnilo, takže vám přeji hodně štěstí.

Hodně lidí si není jistých, co by

v životě chtěli.

Dostal jsem tento list přes přítele, udělal jsem, co mi řekl a po týdnu se stalo skutočností to, co jsem si přál.

Tady je přesná kope, takže: funguje

to !

Řekni si pro sebe jedno jméno chlapce nebo děvčate, s kterým by jsi chtěl-a být (3x).

Mysli na něco, co by jsi chtěl-a dosáhnout v průběhu příštího týdne a řekni si to pro sebe (6x).

Kdybys si měl něco přát, co by to bylo? Řekni si to pro sebe! (9x).

Mysli na něco, co by jsi chtěl aby se událo mezi tebou a osobou na kterou jsi myslel-a při prvním obrázku a řekni si to pro sebe 12x.

Teď je tu náročná část, vyber si jedno přání z těch na které jsi už myslel-a, zkoncentruj se na to přání jak jen můžeš a nemysli na nic jiného jen na to přání.

Teď řekni svoje poslední a konečné přání vzhledem k přání, které jsi si vybral-a.

Teď když jsi toto dočetl-a, máš hodinu na to, aby jsi to poslala 15ti lidem a Tvoje přání se stane skutočností do týdne.

Čím víc lidem to pošleš, tím plněji se zrealizuje tvoje přání.

Kdyby jsi chtěl-a ignorovat tento list, opak sa ti stane skutečností.

Nebo

se to nikdy nestane..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama