1.Kapitola 1/2

18. května 2008 v 16:25 |  Kroky temnotou
Aloha Lidičky,
táákk a je to tady.. je ze mě velká holka. Vpátek mi bylo krásných a sladkých sedmnáct, takže jsem se rozhodla že udělám radost jak Vám tak i sobě. Sesmolila jsem další kapitolku ke Krokům. Osboně doufám, že je pěkná, i když je dost krátká za to se fakt omlouvám. ale oco musí to stačil. Po pravdě se mi nějak moc nelíbí. Přijde mi taková moc uťápnutá a zapšklá. No sami uvidíte, jaká je. co se týče prologu potěšili mě vaše komentáře,ale bylo jich strašně málo take od této doby se něco mění....Ale to až za moment..
Teť přide známé věnování.... Tááááákk a komu.. mno já fakt vůbec neutušíííím:-D Ne samozřejmě, že vím a to až moc dobře.. tak je to pro Ewilan,Atea,Elizabeth Greenová,Estel Erunámë,Nessa,Kaylin uuááááá to jtak asi všechno je vás spouta to bylo bylo moc na rozepisoování. tak je takhle ve zkratce.
JINAK TEĎ PŘIJDE TA HROZBA A NENÍ PLANÁ.. POKUĎ TO TAK NEBUDE TAK OPRAVDU KONČÍM S PŘIDÁVÁNÍM KAPITOLEK A SE VŠÍM, PROTOŽE MĚ LIDI ROZČILUJETE.. tAKŽE VÍC JAK 25 KOMENTÁŘU SE NEPŘIJÍMÁ A KAPIOLKA NEPŘIBUDE I KDYB JSTE SE STAVĚLI NA HLAVU!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lien se probudila časně ráno.Slunce zrovna vycházelo a ona se posadila na svou velkou postel.Chvilku jen tak rozjímala a pak si uvědomila, že má za sebou poslední úkol, který měla splnit. Byla neuvěřitelně šťastná, konečně se cítila tak jak už se dlouho necítila. Byla volná už jí nečekal žádný nesmyslný úkol, který měla splnit. Po jaké době se podívala na hodiny a zjistila, že měla být už dávno na hodině lektvarů. Rychle se oblékla do svého školního hábitu a běžela Bradavickými chodbami až do podzemních katakomb na hodinu pana profesora Snape. Cestou potkala profesorku Mcgonagalovou, která se na ní usmála a nechala ji proběhnout, i když to nesměla. Lien se za ní obrátí jestli se obrátí také, ale profesorka přeměňování pokračuje dál ke svému cíly. Doběhne do podzemních katakomb celá řícená vtrne do učebny a všichni se na ní podívají. Aniž by cokoliv řekla žene se ke své lavici a ke své spolusedící Tamaře. Poté co se usadí se Lien konečně mile omluví: " Omlouvám se pane profesora, já jsem jen malinko zaspala."
Avšak Snape, jako by to vůbec nepřekvapilo. Ba naopak: " To už je po několikáté slečno a ještě ke všemu narušíte celou výuku vaším pádem do hodiny. Strhávám Nebelvíru 25 bodů za váš pozdní příchod." A to ještě není všechno Snape pokračuje s posměšným výrazem ve tváři: " A ještě bude po škole slečno nejmíň 14 dní nebo do té doby dokud se nenaučíte chodit včas!"
Do Lien v jel neuvěřitelný vztek. Zvedne se a rozzuřeně povídá: " Tak to tu ani nemusím být, když si budu výuku doplňovat po škole."
Seth na ni pohlédne a ona zachytí jeho zvídavý pohled. Lehce se na něj usměje a kráčí dál ke dveřím, ale v tom ji zastaví: " Strhnu Nebelvíru další body pokud z této místnosti odejdete!!"
Lien se opravdu zuřivě otočí a má chuť vytáhnout hůlku. Skoro to udělá, když si uvědomí, že se na ni všichni dotyční dívají co udělá. Vrátí hůlku zpátky tam kde byla a povídá: "Víš co strhávej si co chceš a komu chceš, ale já tady nebudu už ani minutu. To že budu po škole je dost k smíchu a ty to dobře víš a taky víš, že nebudu. Tak si laskavě trhni. A ještě něco neopovažuj se mě zastavit, jinak si to pěkně odskáčeš!" Otočí a dál pokračuje pryč. Snape na to nic radši neodpoví a nechá ji jen tak odejít.Celý vykolejený vede hodinu. Už tak dost narušenou. Seth se pomalu ale jistě vytratí za Lien.
Lien si vůbec neuvědomovala co se stalo v učebně. chodí několik minut po škole než narazí na Setha. Jako by věděl kudy právě půjde a hlavně kde na ní má čekat. Lien byla už takhle dost naštvaná a ještě on jí tu chyběl!
" Co tu chceš Raddle?" vyštěkla na něj.
" Čekám tu na tebe,"s klidným hlasem jí odpověděl a tím jí úplně uzemnil. Naštve se tím víc a chce kolem něj projít, jako by vůbec neexistoval. Ale to jí on nedovolí. Chytne jí za ruku jen aby mu neutekla.
" Pusť mě! Jendou ti to nestačilo?!"křičí rozzuřeně.
On se podívá do těch jejích očí a praví: " Budeš se divit,ale nestačilo. Lien já ti nechci ublížit. Já jen chci s tebou mluvit."
Ani neví z jakého důvodu mu uvěří. Zrovna jemu! Synovi toho největšího grázla na světě!
Mlčky tedy přikývne a jde vedle něho. Oba samozřejmě mlčí. Jsou z toho pořád nějak rozhození. Dojdou až k velkému jezeru a Seth si sedne ne velký balvan nedaleko u vody. Lien pokračuje až dál k jezeru. skloní se a uchopí pár placáků do ruky. Začne si je prohlížet. Jeden po druhým si prohlíží a přitom nevidí co děla Seth. Ten se na ní jen dívá a pozoruje její dlouhé a rozpuštěné vlasy, jak se jí vlní na zádech vždycky, když se sehne pro další kámen. Přišla mu naprosto neuvěřitelně krásná. byla přesně taková jakou jí výdavál v noci.
Byla to tichá dívka,ale tohle nesnesitelné ticho nemohla vydržet, tak ho konečně prolomila: "Tak co mi chceš?!"
Podívá se na ni a opět uvidí, jak se jí vlasy vlní na zádech. Bylo také poznat, že zrychleně dýchá a srdce jí poskakuje sem a tam. Byl to znak její velké nervozity. Stále však byla otočená k němu zády. " To co bys nikdy nečekala,"pomyslí si Steh,ale odpoví jí něco jiného.
" Chci znát tvoje tajemství.Co skrýváš před všemi těmi studenty a přede mnou Lien?!"pravil poklidně. Na chvilku se odmlčel a pak dále pokračoval: " Také bych rád věděl, kde vlastně bydlíš. Sice patříš do Nebelvíru,ale nikdy tě tam nevidím chodit. Ani tím směrem."
Konečně se otočila a pohlédla nevěřícně na něj koukala. Bylo to moc otázek najednou.
" co tě to vůbec zajímá?!"opáčila po chvilce zírání Lien.
" Lien , já tě chci víc poznat," pravil klidně Seth.
"Já,ale.."koktala Lien. " Ne to prostě nejde. My se nemůže znát blíž. To prostě nejde.Bylo by to pro nás oba dost nebezpečné."

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se Vám povídka Kroky temnotou?

ano moc 80% (28)
jo ujde 20% (7)
ne vůbec 0% (0)

Komentáře

1 Ewilan Ewilan | Web | 20. května 2008 v 19:53 | Reagovat

Aáááááááááá!!! Letím dááál

2 Sellena Sellena | 25. května 2008 v 16:30 | Reagovat

Ehm...jéééé, to je mazéééc, moc se mi to líbí....rychle na pokráčo!!!!!

3 pimpinela pimpinela | Web | 8. října 2008 v 8:56 | Reagovat

uau! proste genialita

4 Nikarika Nikarika | Web | 6. srpna 2011 v 10:34 | Reagovat

Super! Jdu na další!!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama