Květen 2008

2.kapitolka 2/2

29. května 2008 v 23:20 | anias |  Kroky temnotou
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ JE TU ZBYTÉÉKK.. TAKŽE LIDIDIČKY KOMETUJTE....

2.kapitolka 1/2

29. května 2008 v 23:18 | anias |  Kroky temnotou
Zdarec vy vyděrači,
Vydírali jste tak dlouho až sjem vám konečně splnila přání a dodávám se další kapitolku ke krokům. Doufam,. že bude stát za to.pevně doufám, že se vámbude líbit. to bych nebyla já abych si jí neskritizovala. jako ale vůbec se mi nelíbí:-D ne kecám poprvé se mi moje kapitolka líbí. takžejako komentuje. Vím, že jsem vám dala nějakej limitek,ale protže určitý osůbky ví jak na mě tak máte kapitolku o dost dřív než bych sama chtěla..
táákže komu jí věnovat ...mno je vás strašně moc....jmenovitě: mojí milovanej Ewilan- za její krásnej a hlavně hodně dlouhej komentářík., dále pro Kaylin- tahle slečna komentuje jakoukoliv mojí věec takže jí moc děkuju,tááákk a jedeme dál: Illandris,III- tohle sice vůbe netuším kdo je ale snad se to brzy dozvím:-D, Atea- k tejhle slečně nemusím nic nedodávám, jelikož je to moje věrná čtenářka, Teresie- za oba její krásny komentíky,Sellena, a v neposledni řadě také Lily- tahle slečna mě moc překvapila a hlavně potěšla...
Táák to je všechno ...Néé neni LIMIT::::::::JE A BDUE TAKŽE OPĚT 25 KOMENTÁŘÍKU.VÍM ŽE JE TO HODNĚ ALE LIDI KOMETUJTE. UDĚLEJTE MI RADOST.MOC PROSÍM.


1.Kapitola 1/2

18. května 2008 v 16:25 Kroky temnotou
Aloha Lidičky,
táákk a je to tady.. je ze mě velká holka. Vpátek mi bylo krásných a sladkých sedmnáct, takže jsem se rozhodla že udělám radost jak Vám tak i sobě. Sesmolila jsem další kapitolku ke Krokům. Osboně doufám, že je pěkná, i když je dost krátká za to se fakt omlouvám. ale oco musí to stačil. Po pravdě se mi nějak moc nelíbí. Přijde mi taková moc uťápnutá a zapšklá. No sami uvidíte, jaká je. co se týče prologu potěšili mě vaše komentáře,ale bylo jich strašně málo take od této doby se něco mění....Ale to až za moment..
Teť přide známé věnování.... Tááááákk a komu.. mno já fakt vůbec neutušíííím:-D Ne samozřejmě, že vím a to až moc dobře.. tak je to pro Ewilan,Atea,Elizabeth Greenová,Estel Erunámë,Nessa,Kaylin uuááááá to jtak asi všechno je vás spouta to bylo bylo moc na rozepisoování. tak je takhle ve zkratce.
JINAK TEĎ PŘIJDE TA HROZBA A NENÍ PLANÁ.. POKUĎ TO TAK NEBUDE TAK OPRAVDU KONČÍM S PŘIDÁVÁNÍM KAPITOLEK A SE VŠÍM, PROTOŽE MĚ LIDI ROZČILUJETE.. tAKŽE VÍC JAK 25 KOMENTÁŘU SE NEPŘIJÍMÁ A KAPIOLKA NEPŘIBUDE I KDYB JSTE SE STAVĚLI NA HLAVU!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak další spřátelka

1. května 2008 v 21:49 | anias |  My blog and me
TTTTááákk Zdarec lidičky, jsou tu spřátelka...