numerologie

27. prosince 2007 v 19:46 | anias
tohle neni moc magiee, ale patří to do ní .. pro příště Vás tu čeká maý testtík o kouzlech i s odpověďmi

Tohle není až zas takové kouzlo,ale pomůže ti zjistit jaký si typ telefonování.Což pak o tobě prásknenumerologie tvého mobilního telefonního čísla.
Tady máš návod jak na to:
7+7+6+3+1+9+6+1+3=43 4+3=7
Tak nejprve sečti tvoje číslo,až budeš mít výsledek tak ho taky sečti.Tak to o tobě něco vypoví a co to teď napovíme.
Tady to máš: 1.Pro tebe :energická:jako sebevědomá, kreativní a nezávislá holka potřebuješ telefon na to ,aby ses domluvila s kamarády a zjistila,co se kde právě děje.Mobil je pro tebe hlavně prostředkem komunikace.Rozhodně se ale nenecháváš terorizovat jeho neustálým zvoněním.Takže,když jsi na rande nebo chceš mít klídeček, prostě ho vypneš.
1.Pro něj:akční typ:stále je v obraze a má chuť se pouštět do nových věcí.Svým mobilem si organizuje všechen volný čas.V partě většinou udávají směr, protože svou energii všechny strhne-i po telefonu.Ale hodiny telefonovat,to není nic pro něj.Ví,co chce a jak to dostane,a většinou jde rychle k věci.Mimochodem,to poslední platí i pro jeho styl flirtování.
2.Pro tebe:romantička:S tebou se dá telefonovat hodiny.Jsi připravená okamžitě pomoci,dokážeš se do druhého vcítit a jsi skvělí posluchač.Přátelství, cit,romantika a láska jsou pro tebe velmi důležité.druzí tě ale snadno zraní a někdy jsi bohužel celkem žárlivá.Málokdy převezmeš iniciativu ,ale zaručeně budeš mít radost,když ti někdo zavolá nebo pošle sms.
2.Pro něj:gentleman:Poznáš ho podle toho tónu vyzvánění jeho mobilu,protože určitě bude tak hudební a romantický jako on.Tenhle kluk je citlivý a hodný,odvážný ,jenže někdy taky dost pohodlný.Se svoji přítelkyní povede dlouhé a něžné telefonáty hlavní ale je,že o toho může pohodlně ležet na gauči.
3.Pro tebe:udáváš trend:Život bez mobilu by pro tebe jako trendy holku byl nepředstavitelný.Ty a tvůj mobil jste nerozluční.Flirt bez erotických SMS by pro tebe byl jen z půlky tak hezký.Kromě toho musíš stále vědět, co se děje ve vaší partě.Telefonovat s tebou, to je fakt sranda,ráda si povídáš,sršíš vtipem a šarmem a víš, co právě letí.
3.Pro něj:cool týpek:pokud by mobilní telefon ještě neexistoval tenhle kluk by ho určitě vymyslel.Je vtipný, chytrý a trochu uzavřený.Bez svého mobilu by byl vyřízený.Jak jinak by se mohl sejít s klukama,esesmeskovat s nějakou sladkou holkou,zjistit,kdo vede poslední hitparádu a být k dosažení pro všechny okolo.
4.Pro tebe:spolehlivá:jako pro rozumnou a trochu svéhlavou holku,je pro tebe mobil čistě užitkovým předmětem.Nic víc,ale taky nic míń.Mobil je pro tebe praktickou věcí, barva a tvar tě nezajímá.Důraz naopak kladeš na funkci a určitě znáš všechny výhodné tarify.Když ale telefonuješ se svým klukem nebo kamarádkou,cena hovoru tě nezajímá,jsi tady vždycky pro ně.
4.Pro něj:plánovač:telefonát s ním je většinou velmi krátký,protože tenhle zdrženlivý kluk se čtyřkou umí počítat a ví v kolik to stojí.Je naprosto spolehlivý.Když slíbí,že přesně v 10 zavolá,tak to udělá.A zaručeně přijde včas na rande.S mobilem plánuje svoje rande a schůzky,povídá si raději z očí do očí.
5.Pro tebe:free girl: volnost a svoboda jsou pro tebe,podnikavou holku,hodně důležité.To je taky jeden z důvodů,proč si vážíš svého mobilu.Telefonuješ celkem ráda,ale tvoje nevázanost je pro tebe na prvním místě.A tak se často stane ,že svůj mobil prostě vypneš a celé dny nejsi pro své kamarádky ani svého přítele k zastižení.
5.Pro něj:dobrodruh:tenhle kluk hrozně rád něco podniká ,je hodně aktivní a neustále na cestách.A jeho veselý a poměrně barevný mobil má stále s sebou.Má rád změnu,zná 1000 lidí,ale málokomu z nich zavolá,protože na to je často příliš zaneprázdněný.Která ho uloví, bude se s ním rozhodně bavit si nebude stěžovat na nudu.
6.Pro tebe:dobrá duše:jsi velmi milá a ochotná holka a pro každého máš chvilku čas.Ráda nasloucháš a jsi oblíbená.aby tě tvoji přátelé mohli kdykoli zastihnout,máš mobil stále sebou, i na svých dlouhých oblíbených procházkách.Kromě toho by mohl zavolat kluk tvých snů to bys rozhodně nechtěla propásnout,protože láska pro tebe opravdu moc znamená.
6. Pro něj:miláček:tenhle romantický a velkorysý kluk je velmi milý a mazlivý.Kromě toho ale trochu stydlivý a svéhlavý.V telefonu zní často nervózně a se záznamníkem moc rád nemluví.Je to však dobrý posluchač.Pokud se uprostřed noci potřebuješ vyplakat,zavolej mu.A kromě toho,nikdo nepíše tak hezké a romantické SMS jako on.
77.Pro tebe:tajemná:kdo zná tvoje telefonní číslo tak ten se má ,protože ty ho dáváš jen málokomu.Po telefonu působíš sice rezervovaně,ale co se týče lásky a přátelství jsi schopna hlubokých citů.Protože se zajímáš o magii i o tajemný význam čísel je dobře možné,že jsi si svoje číslo vybrala vědomě.
7.Pro něj:tichá voda:u tohohle kluka platí-tichá voda břehy mele.Telefonování s ním není zrovna jednoduché,protože on toho moc nenamluví.Ale pozorně poslouchá a hodně o tom přemýšlí.Pokud najdeš téma ,kterého zajímá,poznáš,že je to chytrý týpek.Když je opravdu zamilovaný,podaří se mu časem překonat i svoji zdrženlivost.Pak ti to bude po telefonu šeptat sladké komplimenty.
7.Pro něj: tichá voda:u tohohle kluka platí-tichá voda břehy mele.Telefonování s ním není zrovna jednoduché ,protože on toho moc nenamluví.Ale pozorně poslouchá a hodně o tom přemýšlí.Pokud najdeš téma ,které ho zajímá,poznáš,že je to chytrý týpek.Když je opravdu zamilovaný,podaří se mu časem překonat i svoji zdrženlivost.Pak ti bude po telefonu šeptat sladké komplimenty.
8.Pro tebe:super holka:Jsi sympatická a taky silná osobnost,to se pozná i po telefonu.Telefonuješ ráda,ale máš pro to většinou nějaký důvod.Dokážeš prosazovat svá přání.Mít mobil je po tebe samozřejmostí-jak jinak bys mohla být dostupná pro všechny své obdivovatele?!
8.Pro něj:svůdník:Kluk,který přesně co chce.když telefonuje klade důraz na to ,aby to nebylo jen takové blablabla.Ačkoli dokáže být opravdu šaramantní,je to s ním taky někdy dost těžké.Skoro vždy si totiž musí prosadit svou.Ale při jeho telefonátu se tejně začneš tetelit radostí,protože nikdo nezní tak sexy jako on.
9.Pro tebe:idealistka:Máš hlavu plnou ideálů, za které bojuješ.Ráda s kamarády po telefonu diskutuješ o všech možných plánech.Telefon taky často používáš k tomu,abys ostatní získala pro nějakou dobrou věc.většinou s tebou každý dobře vyjde,ale protože na sebe a ostatní kladeš vysoké nároky,dokážeš někdy pěkně stresovat.Desetiminutový vzkaz na záznamníku bude s největší pravděpodobností od tebe.
9. Pro něj:záchranář:Tenhle kluk je hodně sympatický a otevřený-i po telefonu.Svůj mobil používá většinou k tomu,aby informoval své kamarády,kde a kdy se koná další demonstrace za záchranu velryb.a protože je velmi ohleduplný,zavolá,pokud by neměl rande přijít třeba o pět minut později. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama