Kouzla lásky

26. prosince 2007 v 21:31 | anias
tak je tad ypro vsechny sprška lehčí magie..... nebo kouzel lasky....kouzla nejsou 100% zaleozena na pravdivosti

Kouzlo věrnosti:Jestli mas toho nejdokonalejšího kluka pod sluncem a bojíš se, aby ti ho neukradla nějaká jiná, vyzkoušej rozmarýn, který pomáhá věrnosti!Udělej si třeba originální rámeček kolem jeho fotky.Po krajích fotografie rozetři lepidlo a posypej ji rozmarýnem - zůstane "uvězněn" v rámu věrnosti! Na věrnost prý působí také smaragd, takže kdybys nevěděla, co s penězma, obdaruj svého broučka malým drahokamem "pro štěstí" - určitě ti pak jen tak nezahne!
Na odvracení lásky:Pořád za tebou běhá kluk,který se do tebe zamiloval,ale tobě se ani trošku nelíbí?I tady pomůžou rostlinky!Na odvracení lásky působí pelyněk nebo sparýš - pozvi ho někdy na čaj a tyhle "mňamky" mu " nenápadně" nasyp do šálku!

Proti zlomenému srdíčku:Všechny milostné trablíky hasí meduňka.jestli máš nějakou bolístku, třeba proto, že tě opustil kluk dej pár listů téhle zázračné rostlinky do skleničky, naplň je vodou a třikrát ve proti směru hodinových ručiček a napij se.Potom odlož sklenici pod postel nebo aspoň vedle postele,kde spíš nechej ji tam po dobu tří dnů, přičemž každé ráno dřív? Než vztaneš se trošku napiješ.do měsíce budou starosti pryč.

Kup si amulet ve tvaru srdce, který ti přinese lásku a štěstí
Nápoje lásky: Nápoje lásky jsou hlavním čarodějným prostředkem na připoutání milovaného člověka.Tyhle zázračné ektvary mají společnou jednu intergrací- některé afrodiziakální látky!Afrodiziakum má jméno podle bohyně lásky Afrodity!Je to látka ,která probouzí a prohlubuje trochu milování.Takovou látku je třeba celer, muškátoví květ, červené fazole,žen-šen, chřest,avokádo nebo i obyčejná mrkev,granátové jablko či hlávkoví salát.Takže jestli chceš se svým miláčkem prožít žhavou noc,cože takhle mu ukuchtit nějakou dobrůtku,do které přihodíš tyhle pochutiny!
Čokoládou k lásce: Udělej si svůj nápoj lásky!Budeš potřebovat 6 lžiček kakaa( nepoužívej instantní granko ,ale pravý kakaový prášek),2 malé lžičky skořice,trošku mletého kardamonu, mletý hřebíček,vanilku a ždibec chilli.Tohle všechno hoď do hrnce, přidej čtvrt litru vody.Vař pět minut a pak to servíruj sobě i svému miláčkovi.láskou se div nesníte!
Milostná lázeň:Pokud budete mít příležitost, zpestřete si se svým miláčkem Valentýna společnou koupelí.A abyste se do sebe ještě víc zamilovali, zavěs pod kohoutek pytlíček naplněný lístky růže! K tomu pár kapek éterického olejíčku a je to!

Kouzlo lásky:Mám tu pro vás spešl kouzlo lásky.Prý zaručeně funguje.
Co potřebuješ:drobné kamínky,ptačí pírko( ne kuřecí), svíčku z včelího vosku,sirky, trochu vody, skleněnou kuličku, mouku, 2 prstýnky papír a červenou fixu
Postup: Vezmi papír a po 3 stránkách obvodu ho posypeme kamínky.pak na něj nakresli srdíčko a do něj napiš své jméno a jméno kluka, kterého miluješ.Smíchej vodu s moukou v tvrdou kaši a tou potři srdce,Sundej kamínky na papír polož pírko a papír sroluj.Navlékni na něj 2 prstýnky a zapal svíčku.Pokap papír kapkami vosku,aby se ti nerozmotal a říkej:
Láska a život:poté sundej prstýnky, dej je na tři dny Spolu s kuličkou a kamínky pod polštář a papír dones pod strom a přikryj ho listím.Do týdne se ti ozve.
Uzlíková láska:tohle kouzlo by t mělo přivolat velkou lásku!Vezmi si červenou pentli nebo provázek na každém konci udělej malý uzlíček.Plně se soustřeď na to,jakého kluka bys chtěla získat.Při vázání prvního uzlíku řekni "KOUZLO ZAČÍNÁ",při vázání druhého "KOUZLO SE USKUTEČNUJE".Teď začni vázat uzlíky uprostřed a při vázání každého z nich prones postupně tyto kouzelnické formule: "KOZLO JE POTVRZENO" " SÍLA JE SCHROMÁŽDĚNA", "KOUZLO OŽÍVÁ", "KOUZLO SE UPENUJE", "UDÁLOST DOSTÁVÁ SPÁD", "OSUD STOJÍ PŘI MNĚ", "Ať DOSTANU, CO JE MOJE!!!!!!"Tak, teď máš provázek S devíti uzli, do kterého je soustředěno tvé kouzlo.Následujících devět dní vždy o půlnoci rozvaž jeden uzlík- ve stejném pořadí, v jakém jsi je vázala.A co se stane po těchto magických devíti dnech?sama uvidíš..
Love zrcadlo: co budeš potřebovat:zrcátko, aromatický olejíček ,mističku, vodu a čtyři červené svíčky.

Postup:Postav svíčky do čtverce a doprostředka dej mističku.Do ní nalij vodu, přidej sedm kapek aromatického olejíčku a vhoď do ní tři své vlasy. Potom zapal svíčky a vezmi do ruky zrcadlo.Podívej se do něj a řekni "KDO SVOU TVÁŘ V TOBĚ ZŘÍ,AT MĚ KRÁSNOU SHLEDÁ". Potom zrcátko ponoř do připravené lázně v mističce a svíčky sfoukni ve stejném pořadí, v jakém jsi je zapálila.Zrcadlo nech v lázni ještě do rána a pak jej vyjmi.Je v něm shromážděna tvoje energie a komu do něj dáš pohlédnout, tomu se začneš líbit!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kristýna Kristýna | Web | 5. května 2013 v 12:31 | Reagovat

Ahoj já vám můžu doporučit i tenhle web www.skola-magie.cz jsem u nich ve škole magie, mají jí online a je supr, mají i kurzy magie online a eshop s kouzly.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama